Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi történhet olyankor?

Mi történhet olyankor?

Figyelt kérdés
Mi történik pl a reality showba bekerülő személyek facebook profiljával? mondjuk a Való Világban szereplő emberek profiljával..mert van akit megtudtam találni facen van akit nem.

2014. márc. 19. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi történne, semmi.

Ha akarja, akkor felfüggeszti, mielőtt bemegy, de nem muszáj.

2014. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerződés köti és kötelezi őket hogy szüntessék meg vagy függesszék fel a közösségi fiókot, ezért nem találod őket (legalábbis a nagyobbakon). Konkrét esetként láttam amikor valaki nem került be egy műsorba mint szereplő (csak válogatóba), de hetekkel később volt elérhető csak a profilja, és abban jelezte hogy végre használhatja mert már nem köti a szerződés.


Ha a műsor futása során felfedésre kerül a nevük, abban a pillanatban készül ezer kamuprofil, hiszen nem nagy munka egy ismert emberről képet találni a neten és kiadni. Valóságshow-tól függetlenül is elég nagymértékű az ismert emberek nevében történő visszaélés, és sok esetben te sem tudod megkülönböztetni és felmérni hogy valóban az van-e a profil mögött akinek állítja magát. A hivatalos oldalak megléte az egyik lehetőség, illetve a hiteles személy igazolhatja magát személyi okmány másolatával és onnantól kezdve csinálhatja a jelentgetős játékot, hogy amikor talál egy imperszonátort akkor feljelenti az oldalnál, ők pedig törlik, ez is kb. egy végtelen folyamat. Mint a mese, hogy pont te chatelsz egy híres emberrel. Itt is volt már 1-2 olyan kérdés, hogy valaki Selena Gomezzel beszélt msn-en, nyilván...

2014. márc. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is szoktam skype-olni Selena Gomezzel, még szerencse, hogy jól tudok mekszikóiul.
2014. márc. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
khm..SELENA GOMEZZEL???o.O
2014. márc. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!