Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhet olyankor a barátommal, amiután ha hazajön, nem is szeret? Szóval láthatóan meg van változva.

Figyelt kérdés

ő azt mondja üzletelgetni megy el a haverjaival, amúgy anno mindig vitt is magával, néha még most is hív, hogy hiányolnak a haverok, stb, csak én beleuntam, mostanában nem járok kel vele(dolgozom, éjszaka aludnom kell, szóval nem érek rá).

de mindig azt veszem észre, hogy: alapból olyanok vagyunk (enyhe túlzással)mint ádám és éva, de amikor így elmegy, utána hazajön(3 nap, 1hét), gúnyolódik velem, vagy keres olyat, amiben kiröhög, szóval nem szeret, totális kiábrándultságot látok rajta.


ez miből jöhet?


2013. dec. 4. 00:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
üzletelgetni? ez pontosan mit takar?
2013. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 JoeyTribbiani ***** válasza:
most mi van? elolvastam de nem értem....
2013. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

seftelgetni

a barátom eljárkál a haverokkal elmennek 3 napokra, 1 hetekre is akár.

ezek után amikor találkozunk nincsenek érzelmei felém, amik addig voltak.

voltaképp olyan, mintha mindig újrakezdenénk az ismerkedéstől. vagy nem is tudom.

2013. dec. 4. 00:24
 4/12 A kérdező kommentje:

szóval szerelmes belém, imád. erre elmegy 3 napra a haverokkal. haza jön és már nem szerelmes, nem imád.


szóval ez miért lehet?

2013. dec. 4. 00:25
 5/12 A kérdező kommentje:

vagy próbálom másik példával.

tegyük fel van bnőd. elmész bulizni, afterozni nélküle, tied a világ minden. ezután találkoztok a szürke hétköznapokban és már nem is látod benne a szerelmed, csak egy nőt.

szóval hogyan jut el az ember idáig, hogy kihalnak az érzelmei? mik történhetnek addig vele nélkülem?

2013. dec. 4. 00:28
 6/12 anonim ***** válasza:
luvnyákhoz mennek szopat@smaratonra
2013. dec. 4. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mással kefélt.
2013. dec. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jól mondják az előttem válaszolók,hogy nem lehet ezt levágni Istenem....
2013. dec. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Az hogy mással volt miért változtatna az érzelmein? Hány egyejszakas kapcsolat van mégis ugyanúgy szeretik a párjukát. Van aki pont hogy jobban is mint előtte.

Sajnos nekem sincs tippem mitől lehet ez.

2013. dec. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A pasik külön tudják választani a szerelmet és a szexet szóval ha csak bele nem szeret a dugo partnerébe akkor ez a kapcsolatát kevéssé befolyásolja szerintem.
2013. dec. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!