Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki fog vasárnap...

Szerintetek ki fog vasárnap este visszamenni a Való Világ 5. párbajáról győztesen? Iza vagy Charlotte?

Figyelt kérdés
Ugye Charlotte már visszament egy szoros (59%-41%) párbaj győzteseként, de tény, hogy akkor az utolsó pár napban cukizott, sokat szerepelt, azt hitték a nézők, hogy kezd kibontakozni, míg Dorka egész héten csak duzzogott, a lehető legunszimpatikusabb arcát mutatta a nézőknek, ezért történhetett az, hogy Charlotte nyert. Szerintem nem egy erős játékos, ahogy Iza sem, szóval nem tudom eldöntetni ki fog nyerni. Szerintetek melyik csaj fog nyerni a párbajon és milyen arányban? Szerintem Charlotte és olyan 60-40% arányban, de lehet, hogy meglepetés fog érni.:)

2014. márc. 27. 12:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Remélem Iza-de sajnos szerintem is Sárlik fog visszamenni. Iza elég erős karakter amúgy, persze manipulálnak a jelenetek összevágásával és egyes "szereplők" kiemelésével, de nekem a kezdeti viszolygás után egyre szimpatikusabb lett ez a lány. Kiáll az igazáért, megmondja szemtől szembe a dolgokat, és empatikusabbnak is tűnik (Zsófikát egyedül ő vigasztalta).

Persze sokan hisztisnek, agresszívnek tartják, de akkor mi van Aurélióval, az ő őrjöngése, hisztijei nem durvák?

Amúgy elég érdekes, hogy a sunyi, napraforgó Auréliót sokkal szimpatikusabbnak találják a nézők, mint egy lányt, aki sokszor jogosan akad ki és őszintébb. Bár ez valószínűleg a magyarokban lapuló hímsovinizmus (egy srác kiabálhat nyugodtan, de lánytól nem szeretik ezt) miatt van-írom ezt férfiként.

Tehát Charlotte fog visszamenni olyan 60-40% arányban, ahogy írtad.

2014. márc. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%
Egyiket se bírom, jót egyikről se tudok mondani, viszont akkor inkább Charlotte-t küldeném vissza mert az a nyáladzás amit Iza meg Krisztián folytat, unalmasabb mint amit Zsolt meg Dorka csinált. Hozzátenném még, hogy én Zsoltnak szurkolok és neki is könnyebb dolga lenne a későbbiekben ha Charlotte menne vissza Iza helyett.
2014. márc. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%

Izáról nem lehet semmi jót elmondani, Zsoltról meg igen? :D

Egy igazi agresszív, primitív tuskó srác, mostanában egyre jobban kibukik belőle a kispesti paneltahó. Annyira tipikus, hogy az átlag néző a macsó, jóképű, unalmas, lusta alap egyednek drukkol. Akkor már inkább Krisztián.

Iza őszinte, odamondja a dolgokat, ha kell. Sárlot sunyi.

Viszont érdekesebb lenne, ha Iza esne ki.

2014. márc. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy közhelyes neki szurkolni de én egyszerűen bírom, utálom az olyan embereket akiknek folyton hangulatingadozásai vannak. Zsolti meg mindig jókedvű és poénkodik. Bevallom az elején amikor szemétkedett Simonnal akkor egy jó ideig utáltam de most sokkal normálisabb.
2014. márc. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ja igen, Krisztiánhoz meg annyit, hogy amit ő sokszor csinál az inkább bunkóság mintsem őszinteség. Csak minden megnyilvánulását azzal leplezi, hogy ő az "őszinte" jelzővel jött be és akkor mindenkinek beszólogathat.
2014. márc. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Iza aranyköpése:

"ez a játék nem maradhat el a mi párbajunk nélkül."


Mi van??? Ennél már csak VV Dávid mondott nagyobb baromságokat.


Sáriban meg azt nem szeretem, ahogy a riportszobában beszél; tekergeti a fejét, forgatja a szemeit, nagyokat affektál. A villában meg mindig hunyorog.


Ha választani kell, akkor inkább Charlotte. Iza nagyon el van szállva magától. Nem tudta lenyelni, hogy nem kellett se Zsoltnak, se Aunak. Végül be kellett érnie Krisztánnal, akit rendszeresen porig alázott. Most a párbaj előtt hirtelen pedig nagyon szerelmes lett belé. Érdekes...

2014. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
remélem Iza. Charlotte megígérte múltkori párbajnál, h felforgatja a villa életet, de semmi nem történt, most megint elkezdte ezt mondogatni, de ugyan úgy nem lenne semmi. Iza legalább visz egy kis szint a villába, kell az ő karaktere oda.
2014. márc. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem Charlotte sunyinak és egysíkúnak tűnik.


Az Iza féle üvöltő elmebetegeket,akik tényleg akkor kellemetlenkednek biztosan mindig,ha a másiknak jó,nehogy már másnak jó legyen,ha neki nem az, viszont rühellem.Az is jól megmutatta,hogy hogy beszélt már a Krisztiánnal az elején,mintha valami undorító ciki valaki lenne,akit ki is mondta csak szégyenleni lehet.


Ő a tizedannyi negatív kritikát el nem viseli magával szemben,de ő a LEGMEGALÁZÓBBAN megengedi magának,h sértegesse a másikat.Tiszta pszichopata az egész csaj,megérdemelné,hogy ő essen ki.

2014. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Mindkettő elég idegesítő, de Charlotte a kisebb rossz, én rá szavazok. Bár a második győzelemtől már tényleg megváltoznának a dolgok a villában, az elsőre még legyinthettek a többiek, hogy biztos csak a Zsolt miatt akarták kiszavazni a Dorkát, de a második győzelme már komolyabbnak tűnne. De úgy sem fog nyerni a végén, mert csak más, nála idegesítőbbel szemben nyerhet.
2014. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Charlotte grimaszolásaitól falra tudnék mászni,de Iza és Krisztián kapcsolatáról meg arról,hogy olyan piszkos Iza szája,hogy én lánytól ilyeneket még nem hallottam,illetve az,hogy őszinte az nem is baj,de az ahogy közli a véleményét már inkább unszimpatikusabb. Ez az önző,belemászok a másik pofájába és üvöltök vele,mint a fába szorult féreg ez nekem nem jön át. Mikor olyan nyugodt,mosolygós,aranyos lány akkor semmi bajom nincs vele,de amikor nem tetszik neki,hogy veszít és a másik csapat jutalmát (filmnézés) ilyen módon elrontja és ilyen módon élvezi is az szerintem szánalmas. Meg amikor Au-val veszekedett és a nagy modell múltjával vág fel meg,hogy ő legalább már volt kifutón. Na meg ilyen kis apróságok miatt vállt nem túl szimpivé.


Én talán Izát szavaznám vissza,mint ember,DE Charlottre fogok szavazni,mert szerintem érdekes lenne Iza kiesése után.

2014. márc. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!