Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki fog vasárnap...

Szerintetek ki fog vasárnap este visszamenni a Való Világ 5. párbajáról győztesen? Iza vagy Charlotte?

Figyelt kérdés
Ugye Charlotte már visszament egy szoros (59%-41%) párbaj győzteseként, de tény, hogy akkor az utolsó pár napban cukizott, sokat szerepelt, azt hitték a nézők, hogy kezd kibontakozni, míg Dorka egész héten csak duzzogott, a lehető legunszimpatikusabb arcát mutatta a nézőknek, ezért történhetett az, hogy Charlotte nyert. Szerintem nem egy erős játékos, ahogy Iza sem, szóval nem tudom eldöntetni ki fog nyerni. Szerintetek melyik csaj fog nyerni a párbajon és milyen arányban? Szerintem Charlotte és olyan 60-40% arányban, de lehet, hogy meglepetés fog érni.:)

2014. márc. 27. 12:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Még annyit 8-asként,h nekem úgy tűnik Charlotte tényleg nagyon a nyereményt tartja szem előtt (amit úgy sem fog elvinni).Úgy gondolja,h ő őszinte volt,mert megmondta,h a nyeremény érdekli és taktikázik,viszont a játékában most már megpróbálja imitálni az őszintét.Látszik rajta,h elrejti az igazi érzéseit,a való életben gyökeresen máshogy reagálna,még az is lehet,hogy "koszosabb" a szája,mint Izának,szóval így elég visszás a játéka.


Azért lenne viszont érdekes,ha visszajönne,mert a többiek tényleg megijednének,h fú de erős.Közben szerintem bárki más párbajával szemben vesztett volna.

2014. márc. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Izát csípem jobban, vagy inkább úgy fogalmazok, hogy őt utálom kevésbé, de Charlotte-ra fogok szavazni, mert akkor lesz ledöbbenés, mikor győztesen belép az ajtón :D
2014. márc. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)


az egész ott kezdődik, hogy eddig ez a legratyibb csapat a VV eddigi történelme során. Charlotte tényleg semmit nem csinál, Iza meg egy idegbeteg, ha valakivel baja van, a képébe üvölt. Ez a nyáladzás Krisztiánnal meg undorító, rosszabbak mint Charlotte és Simon voltak..


Ha már nagyon kéne választani kettőjük közül, azért Charlotte, mert Ő legalább nem irritálja annyira az embert, mint Iza a dühkitöréseivel, de amúgy -ahogy Viki is mondta- ha Charlotte megy vissza, csak annyiban változik a villa élet, hogy nincs ott Iza.

2014. márc. 30. 16:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Az ÉN véleményem, hogy Viki ezzel a mondatával most vagy hazudott (ez a valószínűbb) vagy tényleg nem látja át a helyzetet. Ha Iza kimegy akkor szerintem mindenki kicsit több levegőhöz jut, a Viki-Zsolt-Aurelio triónak pedig nem igazán lesz vetélytársa, egyedül Krisztián, viszont ő meg szét fog esni és az eddig látottak alapján, Charlotte-t akarja majd kigolyózni.
2014. márc. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Charlotte kisiklott :D
2014. ápr. 2. 09:39
 16/18 anonim válasza:
hálistennek, hogy végre kiesett az a fogyatékos
2014. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát 16-os neked Izához hasonló elmebetegeket kívánok,ha ez neked annyira szimpatikus.Szerintem inkább a zárt osztályon a helye!
2014. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
ki mondta, hogy nekem annyira szimpatikus? máskor ne állíts olyat amit nem is tudsz mert csak magadból csinálsz hülyét
2014. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!