Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a C8 nevű...

Tibor019 kérdése:

Mi a véleményetek a C8 nevű új TV-csatornáról?

Figyelt kérdés

Tegnap már megvolt az első adásnapja.

A csatorna az Animax-ot váltotta fel és a Minimax után 20 órától sugároz.



2014. ápr. 2. 13:49
 1/5 Suvorov ***** válasza:
95%
undorito ocska büdös trehány szemétdombravaló csatorna ennél még a Animax is jobb volt
2014. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, úgy sem nézi senki. Azok az animések akik szerették az animaxot nézni reménykedhettek benne. De múlthéten mikor ki derült mik lesznek a C8 műsorai egyértelművé vált hogy bukta van.
2014. ápr. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kaka csatorna. Én nem számítottam animékre, de legalább valami összeszedett, friss, nézhető műsorkínálatban reménykedtem. De ez maximum abban az értelemben nevezhető összeszedettnek, hogy a társcsatornák gagyibb műsorából lett összeszedegetve a választék.


Fejlődhet még, de egy ilyen slampos, trehány kezdés után számomra a csatorna már most egy nagy semmi.

2014. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Ma kíváncsi voltam, úgyhogy bekapcsoltam pont 8:00-kor a C8-ot. Őszintén, nem számítottam sokra egy kódolatlan csatornától (Az Euronews kitűnő altatóműsor, de azért hírcsatornához képest nem rossz, a közmédia meg... a közmédia, mást nem mondhatok), de ez minden egyes elvárásomat messze alulmúlta. Részletesen le is írom, miért rossz.


Az első dolog, ami engem meglepett, hogy a Chello olyan csóró volt, hogy egy nyamvadt intrót nem tudtak odatenni az elejére, (az "Ez az!" mondatot amivel nyitottak, lehetetlen intrónak hívni) pedig ha már nem tudtak 24 órás műsorsávot szedni maguknak, erre gondolhattak volna. Intrója még az Animaxnak is volt, nem is rossz, pedig az ment le a lejtőn mostanság.


Aztán hogy az elején rögtön berakták a "Hacker Zek" vagy minek nevezett selejtet, amit állítom, máshol soha nem fogadtak volna be, mert emberiségre ártalmas... na akkor már átkapcsoltam, de nagyon gyorsan. Később azért belenéztem, hogy mit raknak reklámnak, és az előzőek színvonalát követte. Nemcsak saját ajánlója nincs a szerencsétlen csatornának (mit keres a C8-on a Megamax reklámja?, gondolhatnánk), de még csak arra se futotta, hogy vegyenek maguknak egy órát, így mindig leírják a TELJES 4 órás műsorblokkban lévő 8 műsort, függetlenül attól, hogy leadták-e már vagy sem...


Még jó, hogy kódolatlanul elérhető, erre a csatornára kár pénzt költeni. Kerüljétek, úgy, mint a leprát. De miért is csak úgy, ez MAGA a lepra. Köszöntem!

2014. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...A testvéremmel meg az egyik barátnőmmel néztük anno az Animax-ot.Mert ott vásároltak meg az AXN-től sorozatokat(pl.:Internátus,Bárka,Telihold),amik élőfilmesek voltak.Ezek jók voltak,de most,hogy ez a C8-nak nevezett "csatorna" van,nincs semmi.A tesóm valami apácás műsort látott ott(az apácák piros ruhában voltak,szóval ezt sem nagyon értem,bár ez nem a "csatorna" hibája),meg valami meccset.Kérem vissza az Animaxot!!!!!
2014. máj. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!