Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol találhatnék vkit, aki...

Hol találhatnék vkit, aki felvenne nekem egy filmet a Movies24 nevű tv csatornáról?

Figyelt kérdés

Van egy film, amit már évek óta keresek és most fogja adni a Movies24 tv csatorna szept. 17 és 18.-án, de én azt nem fogom és egyik ismerősöm sem.

Erről a filmről van szó:

[link]


Hol találhatnék vkit, aki felvenné nekem és feltenné egy torrent oldalra. Persze adnék érte cserébe vmit, pénzt is tudnék küldeni vagy torrent meghívó, stb.

ötletek?


(kerestem már mindenütt: neten, Madia Markt, hazai-küldöldi torrent oldalakon, stb)


2009. szept. 5. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
sztem külföldi torrent oldalról letudnád tölteni. csakhát külföldiül lenne:D
2009. szept. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy néztem. Annak meg csak örülnék, ha eredeti nyelven hallanám. Nem túl ismert film, de én imádom. Mondjuk az jó ötlet, hogy megnézhetném különböző nyelevken, mert csak angolul és magyarul kerestem. Megnézem még pár nyelven.
2009. szept. 5. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

hát nemtom, van egy film, amit 6x láttam, de tényleg annyiszor, ha nem többször azon a csatornán :D na mondjuk részleteket, és az elejét így se, de arra gondolok, sztem biztos leadják még.

sajna nekem nincs lehetőségem felvenni..:(

2009. szept. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!