Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Írunk egy gratulációt az új...

Írunk egy gratulációt az új Csillagnak?

Figyelt kérdés
Akik igazán hittek István sikerében, kérem azok írjanak, én eljuttatom Istvánhoz! Köszönöm! :)
2009. dec. 20. 06:20
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

Kedves István!

Ezúton szeretnék Neked Gratulálni és Sok Sikert kívánni a lemez készítéséhez. Ezen az oldalon már hetek óta rád tippeltek a fórumozók, hogy te leszel Magyarország új csillaga :-). Bíztunk benned, jah és meg ne változz így vagy jó, ahogy vagy, ez a szerény, ártatlan külső. Tele vagy szeretettel, minden szombatomat boldoggá tetted, ahogy énekelsz, az valami csoda, tényleg nincs egy hamis hangod sem :D


NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK MÉG EZERSZER ÉS VÁROM A LEMEZEDET!


Üdv.: Nóri

2009. dec. 20. 06:24
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
végülis biztos jól esne neki
2009. dec. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is mehet a levél.Én annyira tudtam,hogy ő fog nyerni! És abban is 100%-ig biztos voltam tegnap,hofy a Fáy Miklós neki tartogatja a 10pontot!!!! Nagyon örülök,hogy Ő nyert!Szívből gratulálok Neki én is!!
2009. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is Én is :):D


Kedves István!

Leírhatatlanul örülök,hogy Te nyerted meg a Csillag Születiket.Te érdemelted meg igazán.Minden szombaton érted izgultam,hogy továbbjuss:)Amikor mélyponton voltál,veled együtt könnyeztem,ha boldog voltál,én is az voltam:)Amikor kimondták a neved,elképzelhetetlen érzés lett rajtam úrrá és elkezdtem könnyezni:)))Eszméletlenül örülök:)Ne add fel soha!Mindenki szeret téged:)Van egy különleges kisugárzásod:)))Ezt használd ki.Gratulálok a lemezszerződéshez is:)Örök nyertes vagy és soha de soha ne változz meg senki kedvéért sem:)nagyon boldogságos életet kívánok a továbbiakban:)


Puszi:Hajni


ennyi lenne a levelem:D

2009. dec. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Igen,Fáy Miklós neki tartogatta szerintem is:)

Meglepő dolog volt:):)

De nagyon örültünk neki:)

2009. dec. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Nem.
2009. dec. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt üzenem neki, hogy mindig tartsa szem előtt Walt Disney mondását, és akkor nem lesz semmi baj, "Ha meg tudja álmodni, meg is tudja valósítani", "If you can dream it, you can do it...", ezt soha ne felejtse el.

Ja, és még annyit, hogy azt tanulja meg, hogy ha bakizik, úgy menjen tovább, mint ha semmi nem történt volna. A közönség soha nem tudja pontosan, hogy hogyan van eltervezve a műsor, ha nem mutatja, hogy hibázott, azt hiszik, szándékos volt. Ezt 10 év színpadon éneklési tapasztalat mondatja velem. :-)

És végül, egy saját elvem útravalóul: aki színpadra lép, annak felelőssége van a közönség felé, ezért hitelesnek kell lenni egy előadónak önmagához és a műfajhoz is, amit képvisel, egy előadó olyan, mint egy tanár, lehet hiteles, érdekes és jó, akit szeretnek, vagy hiteltelen, unalmas és rossz, akit nem szeretnek.

2009. dec. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Én csak ennyit: Soha ne veszítsd el önmagad, István :)
2009. dec. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Kedves István!

Nagyon örülök az eredménynek, érted szurkoltam.Csodálatos és tiszta a hangod. Ilyen egyszerű, csöndes embert ritkán lehet látni a képernyőn. Maradj meg ilyennek, és ha megteheted mindíg csak élőben énekelj!!!!!! Ne fossz meg senkit az élménytől, de nemis méltó a hangodhoz, hogy csak tátogj a szimpadon. Sok szerencsét az elkövetkezendő mozgalmas élethez. Próbálj önmagad maradni, lehetsz bátrabb, kicsit vagányabb, de az egyszerűség, ami számomra a Tabáni István.

2009. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
12%

NEM!!!

Nem érdemli meg! Megjátszotta magát, szerintem tök más a faszi, mint amilyennek mutatja magát! Oké, jó a hangja, de mint írtam elég rendesen játssza magát!!!

2009. dec. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!