Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Írunk egy gratulációt az új...

Írunk egy gratulációt az új Csillagnak?

Figyelt kérdés
Akik igazán hittek István sikerében, kérem azok írjanak, én eljuttatom Istvánhoz! Köszönöm! :)
2009. dec. 20. 06:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Aki nem úgy érez, ahogy mi, annak nem várjuk a válaszát! Itt csak a rajongók és az elismerő szavaik számítanak!
2009. dec. 20. 12:28
 12/16 anonim válasza:
79%

Kedves István!

Örülök,hogy ta nyerted a csillag születiket!!!Nagyon tehetséges vagy!!! VÁROM A LEMEZED!!!!


GRATULÁLOK!!!

puszi! : Beatrix

2009. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

Kedves István!

Tiszta szivből gratulálok Neked a győzelmedhez!

Megérdemelted,hiszen gyönyörű hangod van.

Én is végig Neked szurkoltam és sok szavazatot is küldtem.

További sok sikert és egy nagyon jó menedzsert kivánok Neked,hogy sokszor láthassunk és hallhassunk énekelni.

Maradj mindig ilyen kedves jó szivű EMBER!

Én is nagyon várom a lemezedet!

Puszi!

Melinda.

2009. dec. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
25%
Itt csak az elismerő szavak neked a jók? Bárki írhat ide nem tilthatod meg neki mit tegyen, arról meg hogy nem bírod a negatív kritikát nem tehetünk...Amúgy meg nem tudom minek vagytok úgy oda ezért a Tabániért.Ugyanaz lesz vele mint a többi kis megasztáros meg más csillag születik-es majommal: most mindenki imádja, sztárolja, de miután kiadja első lemezét már mindenki lesz@rja magasról...Most mondhatod hogy jaj nem lesz így meg megveszem a lemezét meg minden , de hidd el pár év múlva senkit nem érdekel.Maximum a bulvár fogja újra és újra felhozni.Pontozzatok csak le kislányok, így is nekem lesz igazam...
2009. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
79%

Kedves István!

Már most hiányoznak a szombatok nélküled,teljesen elvarázsoltál mindenkit,én tudtam,hogy te nyered meg,és lám van igazság.

Maradj mindig ilyen,téged így szeretünk ahogy vagy.

Ja,és ne foglalkozz azokkal akik mást mondanak,csak irígyek.

Most engem is le lehet pontozni.

Szegedről egy rajongód.

2009. dec. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves István!

Nagyon örülök, hogy te nyerted meg a műsort, hiszen te vagy/voltál a legtehetségesebb a műsorban! Igazán meg érdemled a győzelmet. A családom, az ismerőseim neked drukkoltak, külön öröm volt nézni, hogy mindenki elégedett volt szombat este. :)

Sok sikert a további munkádhoz!

Gratulálok:

Zsuzsi

2009. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!