Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A média átvállalta az egyház...

A média átvállalta az egyház szerepét?

Figyelt kérdés

Reklámok: Redbull: Pap a gyóntatóban, mondj el 40 miatyánkat. Fogkrémes reklám: Mi lenne, ha más testrésze vérezne. (A nőnek a szeme vérzik az ínye helyett). Kire utal?


Híradóban: Így a pap, úgy a szent, így az áldozás.


Műsorokban: Gyanú árnyékában. (Amit én csak egy mintacsaládot mutató tanító jellegű műsornak tartok). Nem mellesleg már 26-odjára láttam tv-ben ugyanazt a részt. Minden második szavuk: istenem, jézusom. Éjjel-nappal Budapestben is ugyanez (ez pedig csak egy divatot reklámozó műsor). Barátok Közt-ben: Ugyanígy reklámozzák, bement a lány a zárdába. -Majd isten segít, majd ő tudja. Ő válaszolt nekem.


Más:

Élj egészségesen, (használj kevesebb sót, cukrot, zsírt), mozogj, fogyjál. (Összetartás, erő, harmónia, minél több pénz , hogy jobban vásároljál.) Ez a lényeg. Nem tudom, miért is aggódnak annyira a túlnépesedésért. 2020-ra mennyien leszünk itt a földön. És később haljunk meg, hogy még többen legyünk? Állam és pénz, kapcsolódik?


Egy hiper fogyasztói társadalom leszünk. És még jobban eltunyulunk. Okostelefon, okos tv (távirányító sem kell már, érintőképernyős), okos sütő, okos óra, iphone, stb...



2014. ápr. 11. 19:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Felém is járkálnak az internetesek már két napja. Nem kell tv, internet, telefon egyben, úgy olcsóbb. Nem! Mi any*dnak?
2014. ápr. 11. 19:45
 2/10 anonim ***** válasza:
Komoly gondjaid vannak, ha ilyeneken gondolkozol.
2014. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A pénz a lényeg. És akkor is kihúzzák belőled, ha éppen haldokolsz, vagy családtagod haldokol. Elhitetik az emberekkel, hogy ettől leszel egészséges, csakhogy vedd meg a legújabb terméket.


Már tervetik az emberekbe a chip-et. Az emberek biztosan nem akarják. De, ha azt mondják, hogy ez a chip segít legyőzni az Aids-et, rákot, vagy növeli az immunrendszer képességét, biztosan ráállnak az emberek.

2014. ápr. 11. 20:00
 4/10 A kérdező kommentje:
2014. ápr. 11. 20:07
 5/10 A kérdező kommentje:
Mellesleg szépen beépítik a sorozatokba, műsorokba, hogy fogadjuk el egymást, a romákat, zsidókat, melegeket, leszbikusokat.
2014. ápr. 11. 21:01
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyedül csak te szajkózod itt már hónapok óta. Menj, vedd be a gyógyszereket, jobb lesz.
2014. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mert csak én látom egyedül, hogyan csapják be, és irányítják az embereket, felhasználva emberek egészségét, csak azért, hogy az ember megvegye a legújabb dolgokat is.


Nekem nem is lesz okostelefonom, hogy nekem i a kezembe ragadjon, és én se tegyem le egész nap?


Míg más az utcán, padon nyomkodja, én addig a természetet részesítem előnyben. Előnye, ha éppen valami történik az orrom előtt, egyből meglátom, míg más tátott szájjal nyomkod.

2014. ápr. 11. 22:23
 8/10 A kérdező kommentje:

A falusiak is miért játsszák a seggüket, 200 forintos napszemüveg (márkásnak álcázva), koppincs "pumka" póló, aztán mehet a tükörben fényképező riszálás.

Éjjel-nappal Budapest-et játszva.


Akkor miért nem mennek fel Pestre?

2014. ápr. 11. 22:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Bírom, hogy tökmindegy mit válaszolnak neked, csak kiírod magadból a napi feszültséget, majd utána jössz megint.


Az internet is nagyon veszélyes például, nem gondolkodtál még azon hogy elvonulsz egy nyugodt helyre ahol nem ér több káros tartalom? Te úgy érzed hogy a világ kívül van és te biztonságban, a világ végre úgy érzi hogy te vagy belül egy eldugott helyen és ők is biztonságban tőled. Nincs kontaktus, nincs probléma. Régen ezt zárt osztálynak nevezték.

2014. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt sem veszi észre senki, hogy legalább 80 %-ban a média rontsa el a fiatalokat is a műsoraival. Mert az emberek 100%-ban ráfognak mindent a szülőkre, mert a média belebeszéli az emberekbe, hogy nem is mi reklámozzuk a fenék fotózást, bikini alá fotózást, sztárokkal nem mi reklámoztatjuk az önfotózást és kiáltjuk ki trendi-nek.


Ezt sem veszik észre soha az emberek.

2014. ápr. 11. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!