Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Hetalia c. animébe milyen...

Tina. K kérdése:

A Hetalia c. animébe milyen kapcsolat van Anglia és Amerika, illetve Litvánia és Lengyelország között?

Figyelt kérdés
Fanfictiont készülök írni, de, hogy a tökéletes hangulatot megadjam, kellenek hozzá infók. Vagy az egyikből, vagy a másikból írnék. De jobban hajlok az UsUk páros felé. Előre is köszi a válaszokat :)

2014. ápr. 13. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Pfuu de rég láttam....Ha jól emlékszem akkor Anglia nevelte fel Amerikát.Van is egy rész amikor Anglia alszik és álmában mondja, hogy "Amerika már megint bepisiltél?". Csak mielőtt teljesen kimondta volna Amerika jól fejbevágta. :)
2014. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Anglia és Franciaország kisAmerika kegyeiért tepert, végül Amerika Angliát választja, mert ő nagyon elszomorodott, hogy nem övé lesz Amerika.

Anglia felneveli, végül kora felnőttként khm.. Revolutionary war! Nézd meg azt a részt. :) Szomorú. Most meg szerintem egyfajta civakodós hangulatban vannak, Anglia idiótának tartja Amerikát a felszuínen, de szerintem hiányzik neki.


Lengyelország és Litvánia... Uniót kötnek, mert szükséges. Öhm... egy részben mesélnek egymásnak legendákat. Jó barátok, Lengyelország mindig lányos, Litvánia meg botránkozik rajta, vicces. :) Egyszer Lengyelország cserbenhagyja Litvániát, amikor Oroszország megtámadja Litvániát. Noshát... Lengyelország hülyül, Litvánia meg nézi. :D

2014. ápr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszike :) Még mindig nem tudom, hogy hogy írjak hitelesen, és kikről, de azért köszike :)
2014. ápr. 15. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!