Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tv csatorna törlését hogy...

Davyd921 kérdése:

Tv csatorna törlését hogy kell elvégezni CAM modul esetén? (DIGI TV-nél vagyok)

Figyelt kérdés
Tegnap szereltettem be, és sajnos kézi beállítással sokat nem értem,automatikus hangolásra kellett mennem de sajnos ott ki jön 715 csatorna amiből nekem maximum 90 csatorna kell és többit hogyan kell törölni itt már nincs olyan lehetőség min beltérsietségnél hogy színes gombokkal törölni. amúgy a tv:LG 32LA620S

2014. ápr. 19. 06:34
 1/2 puti72 válasza:

Szia,


Ugyanilyen tv-m van és Digi CAM modulom.

Nekem viszont csak 418 csatorna jön be az automatikus kereséssel és sajnos hiányzik jó pár Magyar, ami eddig a beltérivel volt. A Digi azt mondja a TV van rosszul beállítva.

Milyen beállításokat használtál?

LBN frekvencia mennyi volt?

A Transzponder mire volt állítva?


Előre is köszi a választ.

2014. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 puti72 válasza:

Megoldva.

Bár az én tv-m LG 47LA620S, Digi előfizetéssel.


Az LG tévén 2 műholdat kell hozzáadni, bár mindkét esetben ugyanazt kell választani: Thor 0.8W

Az LBN frekvencia az egyiknél 9750/10750 a másik műholdnál 9750/10600.

Ezután kell elindítani mindkettőre az automatikus keresést.

Így minden csatornát megtalál.

Bár azt is hozzáteszem, hogy közel 1000 csatorna lesz és azok közül kell kiválogatni a Digi csatornákat.

Nem egyszerű, mert minden csatornából van 2-3 ugyanolyan nevű. Ezután a csatornaszerkesztés menüpontba a sorszám átnevezéssel sorba lehet őket rakni.


A jó hír, hogy egyszer kell megcsinálni. A rossz hír, hogy ez kb. 2-3 óra hossza.

2014. nov. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!