Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szerintetek ki lesz ma kiválas...

Szerintetek ki lesz ma kiválasztva a Való Világ 6 hetedik kiválasztásán illetve mi a véleményetek arról, ahogy Iza lealázta Krisztiánt?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, ahogy a családját sértegette. Szerintem ezzel végleg megutálta az összes néző és remélem Ő lesz kiválasztva. Bár jobban örültem volna egy Zsófi-Teo párbajnak.:) Vélemények?

2014. ápr. 20. 09:44
 1/4 anonim válasza:
Teonak kéne párbajozni, rohadt unalmas már, hogy semmit nem csinál, és nem is csinált eddig a jópár hónapja alatt, csak döglött, meg aludt. Viszont Izát is nagyon kint szeretném már látni, így remélem ő lesz a kiválasztott, vagy Aurelio, Aurelio kiviszi Izát, és kint hagyja.
2014. ápr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem undorító, ahogy Iza viselkedik és elegem van a folytonos hisztijeiből.

Párbaj lehetőségek:

Iza-Zsófi vagy Teo

Teo-Zsófi

Aurélió-Iza

2014. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem Teo irritál borzasztóan,gyakorlatilag ha a legelején lett volna egy párbaja 100%,hogy kiesett volna...

Illetve nem csak Iza viselkedése volt gusztustalan hanem Krisztiáné is. Az,hogy elkezdték oda-vissza köpködni egymást az engem mindkettőjükből kiábrándított. Szóval Iza után Krisztián is nyugodtan elhúzhatna onnan Teoval az élen.

2014. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A zsofika hercegno is ugyan olyan unalmas mint a kidobo pitbull teo. Kivancsi leszek melyik megy vissza szoros lesz sztem... izaek mar naon unalmasak. Aurelio nagykepu siros oriasbaby szval hajra Viki!!!
2014. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!