Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Nuvaringet hüvelygyűrűt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Nuvaringet hüvelygyűrűt választottam még csak pár napja helyeztem fel de nem a menstruáció alatt ahogy azt a papírja írta. Én pedig a hetedik napon helyeztem fel. Lehet, hogy elveszti fogamzásgátló hatását?

Figyelt kérdés
2008. dec. 30. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Attól függ, szedtél-e elötte vmilyen fog.gátlót vagy használtál-e.

Amennyiben elötte nem használtál semmilyen fog.gátlót akkor a mensid első napján kell felhelyezni.

Ha elötte szedtél/használtál vmit, akkor pedig akkor kell felhelyezni mikor leteltek az aktuális "szünetes" napok! Szal mondjuk ha tabit szedtél elötte akkor akkor kell felhelyezni mikor a tablettát elkezdenéd.. a többi levan írva a tájékoztatóban. Ha egyik sem igaz rád kár volt felraknod mert semmit nem ér.

2008. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!