Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az RTL Klub-on miért raknak...

Az RTL Klub-on miért raknak minden jó sorozatot késő estére?

Figyelt kérdés

Például én nagyon szeretem a Zöld íjászt de hát este 11-kor kezdődik. A Castle-t is szoktam nézni de azt most átrakták péntekre és az tolta ki ennyire későre a Zöld íjászt viszont az a tíz órai kezdés és késői most a Castle-nek. A főműsoridőben, amikor meg az ember tudja nézni a tévét, agyrohasztó sz@rokat nyomnak.

Miért csinálják ezt?



2014. ápr. 25. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy addig minden szart végignézz.
2014. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a főműsoridőben sugárzott tartalom agymosás, a többi meg nem annyira, az ő és más emberek érdeke h a szart nézze még az is aki nem akarja !!!
2014. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Minek az rtl meg a tv 2? Azon csak a meztelenkedés, szex, műtestrészek mutogatása, botrány, tinik sikítása a sztárok után, hazugság, divat található.


A média már nem szórakoztat, hanem botrányt kelt.

2014. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az RTL Klub, mint a legnézettebb magyar csatorna, (de a TV2 is) elsősorban a saját gyártású, egyedi tartalomra megy rá főműsoridőben, hiszen ez viszi előre a tévécsatornát, mint márkát és ezeknek az RTL Klub esetében magasabb is a nézettsége, mint a vásárolt tartalomnak. Természetesen drágábbak is, de nekik ez megtérül, mert például tele van termékelhelyezéssel minden, illetve rengeteg támogatója van ezeknek a műsoroknak.


A Castle-lel vagy a Zöld íjásszal csak korlátozottan lehet tévécsatornát eladni, mert nem egyedi tartalom, a Castle az RTL Klubon kívül fut a Coolon (szombat délután dupla részekkel) és a Viasat3-on (szerdán és csütörtökön 22:15-től) is. A Zöld íjász a Coolon (szombat késő délután vasárnap délelőtt ismételve), én már nem is látom a Porton, hogy menne az RTL Klubon.

2014. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem tud az RTL normális és nézhető saját gyártású, egyedi műsort készíteni?

Az egyetlen ilyen saját gyártású műsor amit talán végig tudok nézni a TV2-n a Jóban Rosszban, de ezt a Éjjel-Nappal Budapestet, meg Barátok Köztöt 5 másodpercet sem vagyok hajlandó nézni.

2014. ápr. 26. 14:08
 6/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy Neked nem tetszik egy műsor, nem jelenti azt, hogy az nem nézhető és normális, nem érdekli az embereket. A 16. héten a 10 legnézettebb műsorból 9 az Éjjel-nappal Budapest és a Barátok közt volt a 10. a Forma 1-futam az M1-en. ( [link] )


Ha a BK vagy az Éjjel-nappal Budapest nézhetetlen lenne, senki sem nézni, akkor ugyanúgy megbuknának, mint a többi csatorna saját gyártású műsorai és levennék a műsorról.


A magyar piacon, 8 tévécsatorna érhető el ingyenesen, tehát ahol RTL Klub van ott van további 7 másik csatorna is magyar nyelven. A háztartások 80%-a valamilyen műsorelosztón nézi a műsorokat, ott nemcsak 6 másik, hanem 10-100 további csatorna érhető el, van miből válogatni. Ha Neked nem tetszik ami az RTL Klubon megy, kapcsolj másik csatornára. Ha sehol sem találsz számodra érdekes műsort - én évek óta így vagyok ezzel - töltsd le internetről, ami érdekel. Vagy olvass, sportolj stb.

2014. ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Azért mert például ha szereted a Barátok köztet,akkor ha meg akarod nézni úgyis fennt maradsz,addig amíg kezdi.Közben megnézed az Éjjel-nappal Bp.-t,a Fókuszt,A Híradót és ez nekik pénz! Ha a jó műsorokat már este 19. fele leadnák,senki se nézné őket még éjszaka sem!
2014. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"Közben megnézed az Éjjel-nappal Bp.-t,a Fókuszt,A Híradót"


Hát én nem szoktam megnézni, mert ha esetleg a tévé előtt ülök akkor is amikor ezek mennek, van lehetőségem másik 91 csatorna közül választani egyet amin nekem tetsző műsor megy. :)

Mondjuk azok akiknek a MinDig TV ingyenes csatornái vannak csak lehet megnézik ( vagy ha nem is nézik akkor a háttérben megy ) a sok sz@r-t.

2014. jún. 19. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!