Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek Magyarország...

Mi a véleményetek Magyarország produkciójáról a 2014-es Eurovíziós Dalverseny első elődöntőjében?

Figyelt kérdés
Vélemények a dalról, Kállay- Saunders András teljesítményéről, az előadásről? És a többi számról? Szerintetek megérdemelten jutott a döntőbe Andrá?

#eurovízió #2014 #dalverseny #Eurovíziós #Kállay- Saunders András
2014. máj. 7. 00:03
1 2
 1/16 anonim válasza:
47%

Próbáltam úgy hallgatni és nézni, mint egy kivülálló , ismeretlen személyt néznék és így is tetszett, sőt.

az már személyes, hogy nem szeretem, hogy Magyarországot nem magyar képviseli.

2014. máj. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
83%
...és szerintem ott a helye a döntőben . Hajrá :)
2014. máj. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%

Én nagyon szeretem, és mivel én is átéltem azt, amiről énekel még közelebb áll a szívemhez. Nem volt kérdés, hogy bejut e a döntőbe.

Az hogy nem teljesen magyar szerintem mellékes. A mai világban már ki teljesen az? Nagyon kevesen. És láthatjuk, hogy akik teljesen magyarok azok menekülnek innen, szégyellik hogy magyarok. Akkor miért probléma, hogy ez az amerikai srác magyarnak érzi magát, és magyarként képvisel minket?

2014. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudom, miért problémáznak sokan rajta, hogy nem magyar. Inkább örülhetnénk, hogy a sok született magyar mellett, akik menekülnek az országból és szégyellik a hovatartozásukat, vannak olyanok is, akik nem teljesen magyar létükre mégis idevalósinak érzik magukat és büszkén fel is vállalják azt.

Emellett egyébként ha megfigyelitek, nagyon sok ország Eurovíziós versenyzője nem az adott országból származik, mégis ott vannak. Ez nem egyedi eset.


De hogy a kérdésedre is válaszoljak: nekem nagyon tetszett! Szerintem évek óta ez a legjobb dalunk; András jól énekelt élőben is és az egész produkció nagyon egyben volt, látványos és élvezhető volt. Szerintem messze a legjobb dalok közt volt a miénk, legalábbis itt az elődöntőben. Nagy reményekkel várom a döntőt! :)

2014. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
A többi hagyományos dal mellett végre egy energikus szám. Nem mondom,hogy énekhangban nem voltak jobbak,de szerintem rendben volt.
2014. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

Nekem nagyon tetszett. András nagyon jó előadó, jól néz ki és jól mozog a színpadon. Nem mellesleg örülök, hogy Magyarország színes bőrűt küldött, és az pedig, hogy ilyen komoly témát boncolgató számot küldött fel egy egész Európában sugárzott élő műsorba egyenesen csillagos ötös.

Egy percig sem volt számomra kérdéses, hogy bejut-e a döntőbe vagy nem.

2014. máj. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
63%
Kicsit összezavarodtam... 6-án volt az elődöntő és legközelebb május! 0-én láthatjuk a döntő második felében? Jól vagyok informálva? És nem mellesleg hány órakor lesz pontosan? (Bocsi, hogy bepofátlankodtam a kérdésedbe)
2014. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm a válaszokat!

Akkor válaszolok én is!

A döntő május 10-én lesz.

Nekem nagyon tetszett a magyarok által kiküldött produkció. András nagyon jól előadta a dalt, teljesen beleélte magát, a táncosok pedig fantasztikusak voltak. Szerintem hihetetlen magas színvonalú előadás volt.

A többi szám nekem nem igazán nyerte el a tetszésemet, kivéve talán a hollandokét és az ukránokét.

Véleményem szerint megérdemelten jutott András a döntőbe, mert nekem egyébként az ő produkciója tetszett legjobban.

Sokakban felmerült a kérdés, hogy miért éppen András képviseli hazánkat? Mert ő ugye nem teljesen magyar. Szerintem ez teljesen mindegy, Magyarországon él, ott alkotja a dalait.

Páran írtátok, hogy ő legalább Magyarországon él, és nem menekül ki az országból, mert sokan kimenekülnek, mert szégyellik Magyarországot, és hogy magyarok. Én sem Magyarországon élek, most kint dolgozom külföldön, azért mert Magyarországon szerintem kevesebb a lehetőség a fiatalok számára stb... stb... És én most nem fogok csak azért Magyarországon élni, mert magyar vagyok. Én nem szégyellem azt, hogy magyar vagyok, mert akik ismernek idekint, azok tudják természetesen, hogy magyar vagyok. És ezzel nincs is semmi baj, szóval szerintem ez a "menekülni" szó, jó igaz, mert tényleg valamilyen szinten menekülünk a rosszabb lét elől (mert Magyarország némely Európai országhoz képest, hát igen, azt hiszem nem is kell folytatnom, de pl.: nagyon kevés munkahelyet, és megélhetőség lehetőséget nyújt az emberek számára) , de aki megteheti, hogy kimegy külföldre, a jobb kereset, megélhetőségi lehetőség miatt, azt meg lehet érteni. Akik meg annyira magyar szelleműek (vagy nem tudom, hogy fogalmazzak) azok maradjanak Magyarországon. Szerintem ebben nem lehet másnak beleszólása. Mindenkinek úgy kell cselekednie, ahogy akar és ahogy számára jobb. Én ezzel így vagyok. Le lehet hurrogni, lehet fújjolni.

Nem mellesleg itt kint néztem az Eurovíziót, drukkoltam a magyaroknak. :) A döntőben pedig még meglehet, hogy szavazni is fogok!

2014. máj. 7. 13:30
 9/16 anonim válasza:
63%
A beatles nyeri meg a dalversenyt Hajrá Beatles! még jó hogy etióp együttes így tudok rájuk szavazni ! :D <3
2014. máj. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
38%

Te normális vagy ember?hogy nyerne már a beatles?? a Rolling stones sokal jobb a lába száráig nem ér fel a szar beatles!!

HAJRÁ ROLLING STONES!!

2014. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!