Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek Magyarország...

Mi a véleményetek Magyarország produkciójáról a 2014-es Eurovíziós Dalverseny első elődöntőjében?

Figyelt kérdés
Vélemények a dalról, Kállay- Saunders András teljesítményéről, az előadásről? És a többi számról? Szerintetek megérdemelten jutott a döntőbe Andrá?

#eurovízió #2014 #dalverseny #Eurovíziós #Kállay- Saunders András
2014. máj. 7. 00:03
1 2
 11/16 anonim válasza:
53%
Azta kultúrálatlan szennyet ami a dalaitokból árad nem fogják a világ országaiban elfogadni, A Beatles lehet hogy egy fiatal együttes de bennük van az X :D. jó hogy tavaly ők nyerték meg az x-faktort amúgy nem is hallottam volna róluk, és a Rolling Stones mit tett le az asztalra?
2014. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
0%
A Rolling stones mit tett le?Hol élsz hogy nem veszed észre? az X-faktort már háromszor meg nyerték a csillagszületiket kétszer,az euró víziót legalább négyszer és rá adásnak még Chuck Norrist is meg verték kell mév valami?? KULTU barbár?
2014. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
2014. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
0%
NA igen a beastles pont ilyen alpári.... http://www.youtube.com/watch?v=M9PdRbzy0Rs
2014. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó egyszerű de nagyszerű és még mondanvalója is van
2014. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Kini :)) ***** válasza:
nekem nem tetszik ez a szám, de ettől függetlenül nagyon - nagyon örülök, az 5. helynek :))Szép volt!!!
2014. máj. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!