Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleménytek a C8 nevű...

Mi a véleménytek a C8 nevű csatornáról? (ami most az Animax helyén van)

Figyelt kérdés

Bocsánat,tudom,hogy valaki írt ki már egy hasonló(ugyanilyen) kérdést,de most én is el szeretném mondani a véleményemet erről az úgynezett új "csatornáról".


Szóval,én nem voltam sose egy nagy anime rajongó(nekem a vinnyogásugtól felmegy a vérnyomásom :D),de néztem az Animaxot,mert nem tudom pontosan,de mintha 21:10 után már mintha élőszereplős műsorok mentek,amik régebben az AXN csatornán futottak.Ilyen volt például a Bárka,Internátus,Telihold satöbbi...

De most ez a C8-nak nevezett "tévéadó"(bocsánat,hogy a "csatorna",meg a "tévéadó" szavakat idézőjelbe rakom,de szerintem a C8 az nem tévécsatorna),nem ad semmi érdekeset.Most megy ez a Hacker Zak(?) vagy mi,de én ha este (fél tíz felé) bekapcsolom a tévét,akkor állandóan valami klónokról van szó,egy fura laboratóriumban.Most,hogy ez az a Hacker Zak vagy mi nem tudom(mert az animációs vagy mi),de szerintem nem is ez a lényeg.Hanem az,hogy tulajdonképpen ez milyen "csatorna"?Mert mint mondom,ez a Hacker Zak megy,neg valami focimeccset is szoktam látni,plusz a tesóm látott egy műsor ahol apácák mentek valahova(de az apácáknak piros volt a ruhájuk,szóval nekem ez nem tiszta).A neten meg azt írják,hogy egy hétig ugyan az a műsor van. Sőt,mi több,egész hónapban ugyanazokat a műsorokat adják.Ja,és állítólag este valamilyen főzőműsor is megy.Szóval tulajdonképpen ez valami hibrid csatorna,mert arról is szólnak hírek a neten,hogy leadjákat azt a Spektrumos természetfilm-sorozatot,a "láthatatlan madárfotóst".

Szóval,ezzel a műsorkíáltattal az baj,hogy az égegyadta világon senkit nem érdekel.Mert az animéket még úgyahogy elnézték a 8-10 évesek.

Nektek mi a véleményetek?



2014. máj. 9. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell mondani:egyszerűen sz@r.

De tényleg.Mindenhonnan megvásárolják a legkisebb nézettségű műsorokat,és leadják.És ki akar olyat nézni ami már kb. 7 éve nincs a tévében?

Meg az Animax-en legalább animék mentek,és jó élőszereplős sorozatok.És amikor odakapcsolok 4 dolog van:

1.Focimeccs (valami összefoglaló)

2.Ez az apácás izé

3.Ismeretlen sorozatok

4.Műsorszünet

Ja,és még az sem tetszik,hogy nem frissül a "csatorna".

Egy hétig ugyanazt adják.Plusz a tévéújságokban,meg sem említik a C8-ot.A tévén meg azt írják műsorszünet van.

De most a Chello Central Europe-nak megcsinálni ezt a csatornát?

Mennyi a nézettsége ennek a csatornának nevezett izének,talán 7?

2014. máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Chello Cental Europe-nak miért kellett megcsinálni ezt a "csatornát"?
2014. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg elég gyér csatorna. Voltaképp inkább csak arra van, hogy kitöltsék a műsoridőt, és reklámozzák azt a nyolc társ-csatornát (elvileg innen a C8 név), ahonnan átvették a műsorokat.
2014. máj. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!