Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem túlzás szerintetek hogy...

Nem túlzás szerintetek hogy Conchita Wurst nyerte az eurovíziót?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy mennyire bátor, hogy kiáll ennyi ember elé, küzd az elfogadottságért stb, de azért ez túlzás. Még mi is adtunk neki 10 pontot! Ha nem ö énekli nem vagyok benne biztos hogy megnyerik az osztrákok...

2014. máj. 11. 01:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Ízléstelen volt.
2014. máj. 11. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
De vajon melyik wc-t használja?
2014. máj. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy meg miért énekel az elfogadásról, miközben ős saját magát nem fogadta el annak aminek született?
2014. máj. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Multikulti van!
2014. máj. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Én sem értem, komolyan erre vevő Európa?

Ez az elfogadottság dolog még eszembe sem jutott. Nem tűnt őszintének mikor megtudta hogy győzött.

A wc-s kérdésre meg nem akarom tudni a választ :D

2014. máj. 11. 10:22
 6/16 A kérdező kommentje:

Ha csak a telefonos szavazatokaz nézzük, nálunk 2. lett Ausztria Finnország után.

Ez azért elgondolkodtató.

2014. máj. 11. 10:40
 7/16 anonim ***** válasza:
51%

Más kérdésnél már leírtam a véleményem, ide is bemásolom:


Marketing fogás. Ha nem lett volna szakálla, a büdös életben nem nyert volna, a harmatgyenge produkciójával. Inkább a kinézete, és az "egyedi" külseje nyomta őt fel az 1. helyre. És nem vagyok homofób. De ezt az osztrákok is pontosan jól tudták, ha nem aggasztanak rá valami feltűnő tulajdonságot, amivel kitűnhet a tömegből, meg sem közelítette volna a "nyertes" szót, voltak nála sokkal jobb énekesek, számok, dalok, előadások. Már az első nap szarrá voltak cikkezve róla az osztrák-magyar újságok, hogy: "hhúúúúhaaaa egy szakállas nő az Eurovízión!!!4444!!!44!!!" Ezt akarta elérni, meg is kapta. Jövőre már a kutya sem lesz kíváncsi rá.

2014. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Nekem tetszett a produkciója is, és nyomtam is rá egy SMS-t. A kinézete még februárban sokkolt, akkor derült ki, hogy az osztrákok őt küldik ki. Ennyi idő alatt el tudtam fogadni a szakállával együtt, így tegnap mikor láttam-hallottam, hát pont nem az érdekelt.

Egyébként nekem nagyon tetszett az azeri csajszi dala is, sajnos ő elég hátul végzett. Egyszerűen nincs jó recept arra, hogy kinek lesz sikere, vagy kinek nem.

2014. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

A 3. válaszolóval egyetértek.


Szerintem jogosan tartják felháborítónak az osztrák győzelmet. Teljesen egyértelmű, hogy nem a dala miatt győzött a versenyző, hanem a körülötte csapott felhajtás miatt. Ha nem lenne szakálla, lehet csak 10.-20. hely között végzett volna, vagy be se jut a döntőbe. Én kicsit cikinek érezném, ha elsősorban nem a dalom miatt győznék, és a győztes országra nézve is kínos lehet, hogy csak ilyen feltűnési viszketegséggel képesek versenyt nyerni a többi országgal ellentétben.


Azonban örömmel tölt el, hogy a magyar induló egész kitűnően végzett. Nagyon jó ez az 5. hely is. Nem csak az utolsó helyek egyikére van esélyünk, nem is érdemes olyan negatívan gondolkodni.

2014. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy nekem sincs bajom a melegekkel és a transzszexuálisokkal.
2014. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!