Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogyan lehet, hogy még Magyaro...

Hogyan lehet, hogy még Magyarország is 10 pontot adott Ausztriának (Eurovízió)?

Figyelt kérdés
Tapasztalataim alapján (a mindennapi élet során, valamint a végeredmény utáni kommentek miatt) úgy érzem, hogy Magyarország egy teljes mértékig homofób, gyűlölködő ország, amely a másság bármilyen formáját (homoszexualitás, külföldiek, stb.) elítéli. Nem volt valamiféle "bunda" abban, hogy még ez az ország is 10 pontot adott Ausztriának?
2014. máj. 11. 03:11
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Oroszoknak köszönhető inkább. Kontra produktív volt e tekintetben az oroszok fenyegetőzése, miszerint nem fogják leadni az osztrák förmedvényt.


Tekintettel arra, hogy az oroszok is homofóbok, főleg a vezetés, ÉS a fennálló OROSZ-UKRÁN konfliktust senki nem nézi jó szemmel Európában, ezért Európa így válaszolt vissza az oroszoknak, hogy akkor csak azért is az osztrák transzvesztitát hozzák ki győztesnek.


Ez az Eurovíziós dalfesztivál amúgy sem objektív zenei teljesítményt mér, hanem hogy melyik országnak van több szomszédja.


Ez esetben viszont MAXIMÁLISAN POLITIKAI okból nyert az osztrák versenyző "hölgy".

2014. máj. 11. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanez a kérdés fogalmazódott meg bennem tegnap. Pedig én toleráns vagyok és igazából nem is nagyon zavart, hogy ő nyerte. De az első válaszoló szépen leírta.


Conchita nem transznemű, ahogy sokan hiszik, hanem "csak" simán homoszexuális férfi, parókával. Szerintem sok transznemű (v inkább interszexuális) nem örül ennek most...mert olyan, mintha belőlük csinálna viccet.

2014. máj. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem a nézők szavazatai döntenek. Ausztria szomszédos ország, nem árt jóban lenni velük, vmennyire függönk tőlük, mostanában sokat kaptunk a rasszizmus miatt -és még lehetne sorolni-, így nem meglepő,h egy magát nőnek mondó szakállas undormánynak sok pontot adtunk.
2014. máj. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Marketing fogás. Ha nem lett volna szakálla, a büdös életben nem nyert volna, a harmatgyenge produkciójával. Inkább a kinézete, és az "egyedi" külseje nyomta őt fel az 1. helyre. És nem vagyok homofób. De ezt az osztrákok is pontosan jól tudták, ha nem aggasztanak rá valami feltűnő tulajdonságot, amivel kitűnhet a tömegből, meg sem közelítette volna a "nyertes" szót, voltak nála sokkal jobb énekesek, számok, dalok, előadások. Már az első nap szarrá voltak cikkezve róla az osztrák-magyar újságok, hogy: "hhúúúúhaaaa egy szakállas nő az Eurovízión!!!4444!!!44!!!" Ezt akarta elérni, meg is kapta. Jövőre már a kutya sem lesz kíváncsi rá.
2014. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%

# 2:

Én konkrétan láttam fórumokon, ahogy még a transzneműek is ki vannak akadva. Gyakorlatilag cirkuszi bohócot csináltak belőlük...


A tolerancia meg... Azok a szerencsétlen orosz lányok tehetnek Putyin politikájáról igaz? Mi a tökömnek kellett ilyen aljadék módon huhogni és füttyögetni, amikor ők jöttek szóba? Dekadencia dübörög ezerrel látom.


A többségi társadalomban pedig csak még nagyobb ellenérzést sikerült ezzel kiváltani a homokosokkal szemben, szerintem.

2014. máj. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kini :)) ***** válasza:

Fiatalok többsége itt is elég elfogadó :) Én amúgy azt hittem, hogy Oroszország egy pontot nem fog adni, mert olyan homofób, de mégis adott vagy 4-et :D

Sőt, én azt hiszem, hogy San Marino az egyetlen ország, ami nem adott pontot :) (Elismerésem nekik)

2014. máj. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!