Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a 2014...

Mi a véleményetek a 2014 eurovíziós dalfesztiválról?

Figyelt kérdés
Amikor néztük a családdal,a kis unokám odajött megkérdezni,hogy ő kicsoda? (mármint az osztrák transzvesztita) Mégis mit mondhatnák neki? Én ezt nem értem! Nem ítélkezem,de kérem szépen,ilyeneket ne mutogassanak! Ez már több a soknál! 2007-ben még vicces volt a Verka Szergyucska,még az unokáim is jót derültek rajta,és még táncoltak is a "dance dance" résznél,de most!

2014. máj. 11. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
18%

Azt, hogy kik fognak részt venni a versenyen, már jóval előtte lehetett tudni. Tehát ha homofób vagy és szeretnéd ezt a szokásodat megőrizni, szimplán nem kellett volna nézni ill. a gyerekeket nem odaengedni.

Akár tetszik, akár nem, Európa azon részén a többség már ezt elfogadja. Mindenki igényeit nem lehet figyelembe venni, főleg ha azok másokat kirekesztő dolgok.


"Nem ítélkezem,de kérem szépen,ilyeneket ne mutogassanak"


A hozzád hasonló emberekre jellemző ellentmondásos viselkedés. Én nem vagyok homofób, de ezek a m*cskos b*zik. Én nem vagyok rasszista, de ezek a büdös n*ggerek. Én nem vagyok...stb.

Akkor legalább már te is vállald fel, hogy igen, ítélkezel és lenézed azt a szerencsétlent, azért mert pasikkal bújik ágyba.

2014. máj. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

Én egyetértek veled (annak ellenére, hogy jóval fiatalabb lehetek, ha már unokád van), sajnos manapság eléggé divat lett az ilyen emberekért való kampányolás. El kell őket fogadni, az rendben van, nincs ellene kifogásom. De már lassan ott tartunk, hogy a homoszexuális, leszbikus, transzvesztita és egyéb személyiségzavaros emberekről szól minden, amit azért már tényleg nem kellene propagálni. Egy férfi legyen férfi, egy nő pedig legyen nő, legalábbis a nyilvánosság előtt. Aztán, hogy a saját hálószobájában minek érzi magát, az legyen az ő baja.


Egyébként meg sajnos mindenki tudja, hogy ez a verseny nem a tehetségek és a dalok versenye, hanem annak, hogy hány ország tud minél több seggnyalót összeszedni.

2014. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem szoktam ítélkezni! Elfogadom,ha vannak ilyen emberek,de a tv-ben ilyeneket ne mutogassanak! És mégis honnan kellett volna tudnom,hogy épp egy transzvesztita lép fel? Kinek jutott volna az eszében?
2014. máj. 11. 19:23
 4/14 anonim ***** válasza:
33%

"De már lassan ott tartunk, hogy a homoszexuális, leszbikus, transzvesztita és egyéb személyiségzavaros emberekről szól minden"


Már mindenki rég elfelejtette volna. Egyedül a ti botránykozásotok "propagálja" még mindig.

Az, hogy valami már nem tabu, nem azt jelenti, hogy csak róluk szól. Csak ugyanúgy bekerül más mellé.


Szerinted az lenne a helyes, ha valakit ilyen miatt kizárnának? De ugye akkor amelett ugyanolyan jogai vannak, mint másnak? Aha.

Miért ne szerepelhetne tévében? Mert neked nem tetszik? De ítélkezel. Hiszen most írtad le másodszorra már. Legalább saját magadnak ne hazudj.

Onnan kellett volna róla tudni, hogy ezt dumálták rádióban, de még hírportálokon is. És valószínűleg a tévében is reklámozták. (Én nem tudom, mert nem nézem.)

Nagyon érdekes a gondolkodásmódotok.

2014. máj. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sok mindent megéltem már,de ilyet még nem láttam! Mégis mit mondjak az unokámnak? Ki ő?
2014. máj. 11. 19:31
 6/14 anonim ***** válasza:

Ki lenne? Megmondod a nevét és/vagy azt, hogy egy osztrák énekes. Mit kéne ezen túlragozni?

Nem értem.

2014. máj. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Már mindenki rég elfelejtette volna. Egyedül a ti botránykozásotok "propagálja" még mindig. Az, hogy valami már nem tabu, nem azt jelenti, hogy csak róluk szól. Csak ugyanúgy bekerül más mellé."


Ha ez valóban így lenne, ahogy írod, akkor kétlem, hogy éppen ő nyert volna. Ne legyen igazam, de ez a gyanúm. Voltak sokkal jobb számok nála, nálam pl. a spanyol lány volt a nyerő. Olyan hangja senkinek sem volt, mint neki.


Persze nem mondom, hogy egy jobb helyezéshez nem kell az, hogy a dal is jó legyen (Kállay-Saundersnek ez volt a szerencséje, na meg az, hogy félig amerikai származású és anyanyelvi angol kiejtése van), de ott van pl. Örményország, hát egy nagy nulla volt az a dal, aztán egy hellyel megelőzött minket. Vajon miért? Hála a többi volt szovjet köztársaságnak, akik egymásra szavazgatnak, ahogy a volt Jugoszlávia országai is. Aki meg mindig is független volt és ezért nincsenek pártfogói/seggnyalói, az megszívja. Erről szól ez a "verseny".

2014. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A szakállas nénire meg poénból szavaztak. :D Szerintem csupán ennyi van mögötte.
2014. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
egyet értek az előző válaszíróval!
2014. máj. 11. 19:51
 10/14 A kérdező kommentje:
Nekem a hangja se tetszett! Szerintem a Magyarok jobbak voltak,és szerintem az Ukránok is megérdemelték volna a 3helyet!
2014. máj. 11. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!