Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen anime szereplőt rajzolj...

Milyen anime szereplőt rajzoljak le?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 16:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat rajzolj olyan animebol amit szeretsz olyan karaktert aki birsz..


DE ha barmit kerhetunk akko mondjuk rajzold le Narutot, bijuu mode-ban rasen shuuriken-nel a kezeben :D

2014. máj. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
azt a karaktert csináld meg, amelyikhez kedved szottyan :) (egyébként személy szerint én Yato-t -Noragami-, Rin-t -Ao no Exorcist- és Levit -SnK- szeretem rajzolni :3)
2014. máj. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Aiji ***** válasza:
Azzal egyet értek hogy azt rajzolj amit szeretsz :) Én pl. mostanában saját karaktereket rajzolok meg most éppen egy grimmjow-t rajzolok de én amit mindenképpen majd le akarok rajzolni az Kamigami no Asobi egyik karaktere sima és isteni formában is megpróbálkozom vele szóval ha megkukkolod és kedvet kapsz hozzá te is alkoss isteneket XD
2014. máj. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Rajzold le a csukakabrát
2014. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!