Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szeretnék rajzolni egy Manga...

Szeretnék rajzolni egy Manga képregényt hasonló témában mint a Ghost Stories anime vagy Bújj-bújj szellem anime, ahogy tetszik. Milyen történeteket dolgozhatnék át? Milyen szellemes történeteket rajzoljak le?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok olyan sok szellemes történetet, ezért ha valaki tud mondani olyan kis történetet amiben érdekes, paranormális dolgot történtek leírná nekem?


Hogyan kezdjem el a történetet? Mit tüntessek fel feltétlenül?


2010. máj. 3. 22:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát úgy kezd ahogy szeretnéd (gondolom jártál irodalom órára) kezdhetnéd a végével ahol visszatekintessz a múltra vagy kezdheted az elejével a történet és szereplők bemutatásával.

Történetet ezer féle képpen lehet kreálni egy baleset, egy tűz, ahol meghal valaki akinek beteljesítetlen dolga volt és ott kísért.

2010. máj. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
91%

1: tanulj meg faszán rajzolni

2: ne dolgozz át történeteket. A sablonos történetek mindig le vannak ejtve. Próbálj valami újat kidolgozi inkább. Vag vmi kegyetlen jót csinálj, vagy olyat ami már-már siralmas. Asszem erre szokták mondani, hogy Isten csak a langyosat köpi ki, az igazán jó és az igazán szar mindig bent marad.

2010. máj. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

persze én sem olyat akarok rajzolni amit már 300-an előttem de miféle szellemes történeteket írhatnék? vagy csak ami belülről jön? rajzolni szerintem egész jól tudok de sosem volt erősségem az önimádás:D vannak akik 1000x jobbak nálam

az első válaszolónak: jó ötlet a baleset:) köszi

2010. máj. 4. 19:08
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
A lényeg az hogy fiú lány közt kinézetben nincs különbség. Ordibáljanak időnként, és jelenjen meg egy szörny vagy virág vagy robot, amiből mindenfelől péniszek állnak ki.
2010. máj. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló nagyon vicces kedvében lehetett pedig ez nem a humor kategória nem itt kell vidulni, azt hittem normális választ kapok erre tessék...
2010. máj. 7. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj én ezeket látom, ha elém kerül 1 ilyen szar! Mondjuk a songoku vicces volt.De manapság a szellemes vagy a halottas mangákba a buzulás dívik, úgy hogy ha azt akarod, h a 12-14 éves kiscsajok erre vakarják a nunit, akkor eressz össze, 2 kifestett nyüzüge buz..it.
2010. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De én nem hentai-t vagy shonen ai-t vagy bármi hasonlót akarok rajzolni!Teljesen más témában!Nem szellemekkel szexelő tiniket:D ellenkezőleg darabolós, hulla a hűtőben kísértet az ablakban mangát...
2010. máj. 10. 18:19
 8/12 anonim válasza:
100%

Nekem van egy sztorim:

Van két testvér, akik közül az egyik halhatatlan, de a bátyja az nem.Nem voltak valami jó viszonyban.A fiatalabb, a halhatatlan öccs megölte a testvérét, de azóta már 67 év telt el.A fiatalabb testvért a fivére szelleme azóta is kísérti, és meg bosszút akar állni, de az öccsének van egy különleges amulettje, ami távol tartja a szellemeket.Csakhogy a saját véréből származó lelkeket nem... De a végén az öccs elmond egy varázsigét, amitől bátyja lelke örökké nyugalmat nyer.

2010. jún. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 M@x ***** válasza:
100%

nézegess a természetfeletti lényeknél meg a Parapszichlógia témakörben történeteket és gyúrd össze őket


ÜDV!

2010. aug. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

úgy kezded ahogy akarod.

de pl lehet olyan is h elköltöznek az emberek,és a házban ahol élnek fura cuccosok történnek,pl magától kinyílnak az ajtók,magától olvasás közben ráesik a gyerek feje melletti párnára egy kés vagy belenéz a tükörbe és látszik hogy ott áll mögötte valaki és megfordul de senki sincs ott,aztán el akarják adni a házet és mikor ott fényképezik a helységeket,észreveszik hogy a tinilány szobájában mikor fényképeztek mindegyik fényképen ott van vmi fura átlátszó ember alaku dolog és ilyenek :DD

jólvan,kicsit hosszura sikeredett,de ez van mikor elengedem a fantáziámat :DD

vagy olyan is lehet h a búj búj szellem részeiből kivágsz egy pici részt és egymást mellé rakod a is részleteket és úgy fűzöd őket hogy a végére a kis apró részekből egy egész történet legyen :P

13L

2011. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!