Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nembaj, ha kihagyom az America...

Nembaj, ha kihagyom az American Horror Story második évadát? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én most fejeztem be az American Horror Story első évadát, ami nagyon tetszett. Elolvastam dióhéjban, hogy miről szól a második évad, de nem nyerte el a tetszésem, illetve több helyről is hallottam, hogy az eddigi 3 közül az a legkevésbé jó. Szóval, mivel nem érdekel, a 3. évad meg igen (ugye az évadok 3 külön történetet vetítenek le) nem baj, ha kihagyom a 2. évadot? Ugye nincs róla utalás a 3. évadban?

2014. máj. 24. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Az én véleményem szerint a 3. az eddigi leggyengébb, a 2. a kedvencem. Egyébként 1-2, de ez független a sztoritól. Szóval nem.
2014. máj. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik évad teljesen más történet, semmi közük egymáshoz. A 2. évadot meg érdemes megnézni, mert szerintem jobb mint az első évad.
2014. máj. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2. a legjobb! De ha nem szeretnéd megnézni, akkor sem lesz semmi, mert minden évad teljesen független egymástól.
2014. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
(Amúgy a harmadik évad sajnos messze a leggyengébb, míg a második valami zseniális.)
2014. máj. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszett a 2. évad:/ vagyis elmegy de így az 1. évad után elég rosz:/ de nem függnek össze, mindegyik más
2014. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én olvastam, hogy miről szól a 2. évad, nem tetszett leírva, az első hangulatát akartam újra átélni. De azért megnéztem, és pozitívan csalódtam.

Persze lehet, hogy neked nem fog tetszeni. Nézd meg az első 3-4 részt, ha nem tetszik, akkor ne nézd tovább. Nem éri meg kihagyni, hátha mégis tetszik.

2014. aug. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cordeliafoxx válasza:
A 3. Évad az egyik legjobb...szerintem a két leggyengébb évad az az első és a második évad...pontosan a 3. Évad azaz évad amelyik megmutatja, h nem a beteges dolgoktól és a vértől lesz valami horror és jó !
2019. máj. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!