Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Animések! Akik látták közülete...

Animések! Akik látták közületek az Uta no Prince-samát, azoknak ki a kedvenc pasijuk belőle? Miért éppen ő?

Figyelt kérdés

2014. jún. 29. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Kedvenc? Hogy lehet annyi jó pasi közül kedvencet választani?? *-* Én mindet imádoooom :3 na jó ha nagyon kéne választani akkor Ren vagy Natsuki. Ren azért, mert ő Ren, az a típus akit nagyon bírok. Natsuki meg egy kedves szelíd srác, de ha leveszi a szemüvegét akkor ahw*_*
2014. jún. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen Ren! Imádom a szívtipró, nőcsábász karaktereket! Bár tényleg nehéz választani ennyi jó közül:)
2014. júl. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Shou. Azért ő mert, a többi mind idegesít. :D Ren még jó pasi, de a stílusa miatt néha meg tudnám fojtani.
2015. febr. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Nevem Panni ***** válasza:
Rent nagyon szeretem, de az abszolút szerelmem az Tokiyaaaa 💖 alapból Miyano Mamoru hangját is imádom, teht ez így dob hozzá ^•^
2016. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Syo,azért,mert átérzem,amikor azzal nyaggatják,hogy milyen cuki meg alacsony,mivel velem is pontosan ezt szokták csinálni.Azon kívül nálam nagy elismerésnek számít,ha nem a főszereplő lesz a kedvencem,és Syo az első résztől kezdve a kedvencem.
2017. febr. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem abszolút Tokiya a kedvencem. Komoly, hűvös, de ugyanakkor nagyon kedves. He is my type
2017. dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!