Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak szerintem gáz ez a...

Csak szerintem gáz ez a Magyarország Szépe választás? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem néztem a műsort,de képeket láttam a lányokról. Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem kb. ugyanúgy néz ki az összes :D Tizenkettő egy tucat...Persze szépek,de egyikben sincs semmi "plusz".Utcára kimegy az ember tud náluk vonzóbbakat mutatni.

(Ja és nem vagyok irigy csak érdekelnek más vélemények is erről) 18/l



2014. júl. 22. 12:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi a barátommal pont így véltük. Arról beszéltünk, hogy a műsorvezetőnő vonzóbb bármelyiknél, hiába idősebb náluk, ja és rövid hajú. Elképesztő, hogy egy darab rövidebb hajú lány nem volt a mezőnyben, pedig nem mindenkinek (nem is mindegyiküknek) áll(t) jól a full hosszú haj.

Egyébként tényleg nagyon egy kaptafák, az az "amerikai szépség" ideál, amiből tizenkettő egy tucat, az egyénibb szépségek szerintünk vonzóbbak.

2014. júl. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is ugyanolyan mind. És nem is olyan szép az arcok csupa alapozó és korrektor.:DD

14/L

2014. júl. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!