Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a kifogásotok a fidesz...

Mi a kifogásotok a fidesz ellen? Csak észérveket kérek! Nem szeretnék ócsárolást.

Figyelt kérdés

Nagyon sok felháborodott véleményt olvasok. Miért? Ezt kívánta az emberek többsége. Mellesleg 40% el sem ment szavazni. Ha olyan nagyon rossz ez a helyzet, miért nem tettek ellene? Én nem hiszem el, hogy csalás történt.

Amit nem akarok olvasni:

- hazaárulók

- zsidók

- nácik

- mutyi

- lopnak

stb.



2014. ápr. 7. 16:11
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
77%
Baloldali, egyes kérdésekben pedig kifejezetten csőkommunista, gazdaságpolitika. De azért, természetesen, megy a propagandagépezet (szintén a mi adónkból).
2014. ápr. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
21%

semmi kifogásom.

elmentem szavazni.

és őket támogattam.

2014. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
87%

Na 40% az adó a fizetés után. 27% az áfa. Elszámoltatás nincs. Bűnözés van. Éhezés van. Munka nincs. Illegálisan megvesztegetett szavazók vannak. Új ismeretlen elosztás van. Érdekemberek vannak. Stadionépítés milliárdokért van. Fizetés nincs. Igen ausztriában ugyan azért a munkáért 3-4 szer annyit fizetnek. Mezőgazdaság nincs. Orbán egyre ajánlja az országot a befektetőknek mert olcsó a munka. Magyarul hozzad a pénzt itt rabszolgák vannak. tudod ki csinál még így? Kína. Ebből meg nagyjából ráismerni a mostani helyzetre.

[link]

2014. ápr. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
58%
Folytatták az mszp megkezdett nyolc évét... Röviden ennyi! És most is azt fogják folytatni!
2014. ápr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
92%

Írok konkrétumokat a családból.

A nagybátyámnak elvették a 4 millió forintos nyugdíjjárulékát, és a többi családtagomnak is, csak nekik kisebb összegben

Harmadjára lopták el a biciklim, de a rendőrség lekakilja, mert ott az 50.000-es határ.

27%-os áfa, 5000 ftból nem lehet bevásárolni.

Gyenge a forint.

Nehéz munkát találni, bezzeg az eu-s sétányok épülnek, no meg a stadion.

A reggelim 500 forintnál kezdődik, és nem lakok jól.

2014. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
83%
Igaz, a futballokráciát kihagytam.
2014. ápr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 A kérdező kommentje:
Megvesztegetett szavazók sajnos mindig voltak és lesznek is. 27% az áfa? hidd el, én is sajnálom, én is fizetem, de ezt nem nekik kéne megköszönni, hanem az előző kormánynak. bűnözés van? igen, szerintem ez kb. egyidős az emberiséggel. éhezés van? már nem lehet megélni a segélyből és dolgozni kell? milyen szörnyű... igen, ausztriában 3-4x annyi a fizetés, mint itt, de gondolom azzal nem mondok újat, hogy a megélhetés is sokkal több. arányaiban nem élsz jobban, vagy ha igen, akkor ügyes vagy, jól bánsz a pénzzel, de ezt itthon is megteheted. mindenki azt hiszi, nyugaton kolbászból van a kerítés, aztán előbb utóbb rájön, hogy mégse.
2014. ápr. 7. 16:25
 8/50 anonim ***** válasza:
100%
Akinek van bérpapírja (tehát szerencsés mert van munkája) nézze meg a levonásait, hogy adózás után mennyit is visz haza. Aztán menjen el vásárolni, (élelmiszert, mosószert stb) fizesse ki a közös költséget, esetleg vegyen egy ruhát vagy egy cipöt magának, és ezek után is nézze meg mennyi pénze is maradt.
2014. ápr. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
100%
És az 50.000-es értékhatárról és a nyugdíjjárulék elvételére mit mondassz? A jogi helyek csökkentése az egyetemen?
2014. ápr. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ti miből éltek, de nekünk több pénzünk van, amióta ők kormányoznak. 6 tagú családban élek, melyből 3 kiskorú (ízig-vérig magyar vagyok, mielőtt egyből arra asszociálna valaki, hogy roma lennék). Kb. 100.000 ft-tal több van a kasszában, amióta bevezették a családi adókedvezményt, a rezsicsökkentést, és társait.
2014. ápr. 7. 16:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!