Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Naruto fanok: Narutonak ilyen...

Naruto fanok: Narutonak ilyen alapon lehetne rinneganja?

Figyelt kérdés

Üdv.


Gondolkodtam,és arra jutottam,hogy ugyebár a rinneganhoz kell senju + uchiha DNS ,vagyis mindkettőből valamennyi.

Ugyebár naruto visszavezetve a senju klánnal is rokonságban van ergo,van benne senju DNS ,ha kapna Uchiha DNS-t feltudná ébreszteni a rinnegant?


2014. júl. 22. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

SPOILER!!!


Egyrészt nem biztos,h mindenféle Senju erővel működne, mert eddig csak Rikudón kívül csak Madarának volt Rinneganja és ő Hashiramától vette tőle a DNS-t. Nagato is Uzumaki, így ő is a Senjuk rokona, viszont azok nem az ő szemei voltak, hanem Madaráé. Obitónak ugye alapból Uchiha, Madara Hashirama chakrájával gyógyította meg, de ő is Madara Rinneganját használta, amit Nagatótól szerzett meg.

Szal sztem nem biztos,h tudná használni.


Másrészt Rikudo kb. azt mondta,h nem szabad arra törekedni,h Rinneganja legyen vkinek, mert Madara így tett és rá is ba szott.


Végül pedig Sasuke egyfajta Rinnegant kapott Rikudótól, szal elég szánalmas lenne,ha most Naruto is megkapná.

2014. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze,hogy nem de látható volt nem egyszer ,hogy az ilyenek (sharingan,rinnegan) bizonyos helyzetben,hatásra ébreszthetők fel...

pl:Obito-nak a Sharinganja akkor lett meg amikor Rin-t akarták kiszabadítani,Kakashinak felvágták a szemét azért,mert Obitot védte (nagy hatás),majd Obito csak arra gondolt,hogy mindenáron meg kell védje a két barátját (hatás,hatás) amire sikerült feléleszteni a sharingant.


Majd kakashinak adta az egyiket,amikor a helyzet olyannak tűnt,aztán ez a hatásnak köszönhetően madara elmondta,hogy átcsúszott a sziklákon,le a rejtekhelyére (sharingan vizuál képesség),majd amikor meghallotta ,hogy rin és kakashi bajban van (hatás) akkor elment segíteni nekik,majd meglátta,hogy RIN meghal,Kakashi által (hatás-hatás) majd jött a Mangekyou sharingan...


Szerintem azért nem sikerült a Rinnegan mertutánna már nem volt akkora hatás neki amekkora ilyenkor van (életét annak szentelte ,hogy a tervet megvalósítsa,de különösebb érzelmeket semmi sem okozott neki)...

Sasuke is szintén ez e helyzet "rabja" hatás,hatást ért ,amikor sharingant szerzett és "fejlesztette".

Kakashi szintén (Mangekyou)...


Ha Naruto kaphatna Senju DNS-t akkor ugyebár könnyedén lehetne Rinneganja,mivel minden szinte az ő vállára nehezedik,és hatás-hatást ér számára,amit egy bizonyos szintig tud kezelni,de ugyebár 1-1 nagyobb behatásra szerintem sikerülhetne.

2014. júl. 23. 10:06
 3/3 anonim válasza:
nem kötözködés gyanánt de az általad sharingan vizuáliként aposztrofált képesség az obito egyedi technikája,az a neve,hogy kamui. gondoltam te is jobban szereted,ha pontosan tudsz vmit. szerintem igen kicsi az esélye,hogy a rinnegan felébred narutoban. egyrészt elhanyagolható senju dns van benne,az uzumaki klán alapból nagyon távoli rokona volt a senju klánnak,másrészről az uzumaki klánnak megvan a maga kekkei-genkai-ja/vérvonal képesség/,még pedig az átlaghoz képest igen magas életkor,valamint a pecsét technikákra való kimagasló fogékonyság. nem meglepő módon a kiuuby második jinchuruki-je hashirama senju felesége mito uzumaki volt,a harmadik is uzumaki volt,kushina,ugyebár naruto édesanyja.
2014. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!