Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Van még Tv csatorna (vagy...

Ghtyshd kérdése:

Van még Tv csatorna (vagy valami) ahol anime-ket sugároznak?

Figyelt kérdés

amikor bezárták az animax-ot ( :C ) megnéztem, hogy milyen anime-ket sugároztak, és azokat megnéztem a neten. De ez nem ugyanolyan :c, és már kifogytam.

Van valamilyen csatorna ahol "még" lehet nézni?


2014. júl. 25. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

A Viasat6 adja a Dragon Ball Z utolsó részeit, de ezen kívül semmi, max ha idevesszük azokat a régebbi gyerekaniméket is, amelyeket az M2 vagy mondjuk a Megamax ad időnként (pl. Maja, a méhecske vagy pár ratyi Transformers sorozat).


Állítólag fog a Viasat6 adni más animét is, de nagyon titkolóznak róla. Egyelőre inkább ráhajtanak megint a régebbi amcsi rajzfilmsorozatokra (Szellemirtók, Godzilla, stb), és csak később derül ki, hogy tényleg adnak-e majd több animét.

2014. júl. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz. kíváncsi vagyok ^^
2014. júl. 26. 09:16
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Szeretném elhessegetni a tévhiteket, a TRANSZFORMERSZ ÉS A HASONLÓ HÜLYESÉGEK NEM ANIMÉK!!!

Sokan összetévesztik, mert az embereknek hegyes az álla meg komoly haja van -.-"

ATTÓL MÉG NEM ANIME!

Akkor lesz valami anime, ha a legtöbb, vagy akár minden stílusjegy megvan benne + (nagyon fontos info következik) JAPÁN!!!

És a Viasat6-on azt hiszem meg még a Yu-Gi-Oh... Vagy már nem?

2014. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3# A japánok minden rajzfilmet annak hívnak. Ráadásul van olyan anime ami hülyébb még a transformersnél is: Beyblade (NE mézd meg 6 éves kor fölött, mert maradandó agyfszt kaphatsz tőle)


A cartoon network néha lead egyet a kisebbeknek valákból. (Miért félek ezeket mesének nevezni?)

pl: Inazuma eleven, és az előbbi

2014. júl. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor sehol se lesz tõbb anime? T.T
2014. júl. 28. 06:36
 6/10 anonim ***** válasza:

"Szeretném elhessegetni a tévhiteket, a TRANSZFORMERSZ ÉS A HASONLÓ HÜLYESÉGEK NEM ANIMÉK!!!"


A Transformers Armada, Transformers Energon és Transformers Cybertron című sorozatok, amelyeket a Megamax szokott rendszeresen vetíteni, igenis japán készítésűek (eredeti címükön Transformers Micron Legend, Transformers Super Link és Transformers Galaxy Force). A nyugati világban négy Transformers animét honosítottak meg eddig (az összesen kb. 10-11-ből), amelyek közül Magyarországon csak ezt a hármat mutatták be.


Amúgy mitől lenne a Transformers hülyeség? Attól, hogy az említett sorozatok azok, az amcsi gyártásúak között vannak kimagaslóan jók, a képregényekről nem is beszélve.

2014. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Akkor sehol se lesz tõbb anime? T.T"


Csak a Viasat6-ban bízhatunk. Más csatornákat is megközelítettek javaslatokkal, de azok mind visszautasították az anime rajongókat, mondván, hogy eszük ágában sincs animéket adni.


A Viasat6 viszont hallgat a nézőire. A Facebook oldalukon rendszeres téma, hogy milyen animéket lenne érdemes megvásárolniuk. Ha neked is van javaslatod, beszéld meg az ottani kommentelőkkel, és talán majd közvetítik a csatorna vezetősége felé.


Sajnos elég nehéz kicsikarni belőlük akár egyetlen animét is, mivel nagyon drága művekről van szó, és mivel a magyarok valamiért alapból rühellik a japán dolgokat. Ez nem olyan, mint amikor én írtam tíz éve a TV2-nek, hogy lenne pár brit dokumentumfilm, ami érdekelne, és ők szépen lefordították és leadták azokat. Az animék vetítési jogait megvásárolni eleve rengetegbe kerül, főleg ha az eredeti japán változatot veszik meg. Aztán a szinkron is sok pénzbe és munkába kerül. Ezeken kívül most válság van, ami még tovább nehezíti a dolgokat, valamint nyilván a Viasat6 is óvatosan szeretne játszani, mert látták, hogy mi lett az Animax-szal. Ezért is fontos, hogy aki tud, segítse és bátorítsa őket, küldjön nekik ésszerű javaslatokat és támogassa az animés vállalkozásukat, adott esetben fejtse ki elégedetlenségét is.

2014. júl. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Most jutottunk el oda, hogy a Viasat6 befejezte a DBZ másodszori leadását, azaz színtiszta amerikai rajzfilmek fognak menni egy ideig -- bár a Godzilla rajzfilmnek nyilván vannak erős japán vonatkozásai, de azért mégsem anime.
2014. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én a Beyblade-ről tenném hozzá, hogy kedveltem. Még a mai napig is megnézném 25 évesen. Nem kell csak azért rossz hírt osztani róla, mert nem tetszik. Emellett pedig 12-es korhatárral volt vetítve, így a 6 éves kor feletti nem ajánlás eléggé buta dolog volt. :P
2014. aug. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Most megy a viasat6-on a dragonball super meg kb 1 honapig

En kivancsi vagyok mi lesz utana

Allitolag megy a Fuji TV-n méf anime

Neztem rola musort

Annyit láttam hogy Japán adások vannak rajta.

2019. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!