Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lenne akkor, ha az Édes...

Mi lenne akkor, ha az Édes Élet-ben inkább a nehéz helyzetben lévő családok életét mutatnák be /pl:devizahitelesek) így legalább olyanok kapnák a gázsit, akik valójában rászorulnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2014. júl. 25. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
63%

Heló!


Minek kellenek egyáltalán iylen műsorok? A dveizahitelesekről meg annyi, hogy ott se mindneki olyan "hű de nagy áldozat". Rengetegen flevetté ka hitelt, hogy minden jóra költésk, ami nem is kellett nekik, aztán msot meg néznek.

Mi a kocsira vettünk fel (opel), ami apukám munkaeszköze. És az, aki megvette a BMW-t, csak mert tudta, de aztán bebukta hitelt? Nem kéne enynire lovagolni ezen a témán.

Az pedig, hogy miért a sztárokat mutatják, egyszerű: vszik az embereka bulvár lapokat, ovlassá ka híreket, nézi ka másodrokat. Ha ne mnéznék/ovlasnák, nem lennének iylenek.

2014. júl. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt a csatornák leszarják,h ki milyen helyzetben van.

Másrészt a nézők azért nézik ezt a "műsort", mert hírességek vannak benne, és ha névtelen emberek szerepelnének akk nem találnák érdekesnek.

Végül pedig miért kellene az,h az amúgy is pesszimista magyaroknak rossz sorsú emberek életéről vetítsenek sorozatot?

2014. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A devizásokat példának mondtam. Én nem nézek tv-t. Édes életet sem, de komolyan mondom, ha tudnám, hogy ezzel másnak segítek minden este ott ülnék a tv előtt.
2014. júl. 25. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ja és azt kifelejtettem,h a devizahitelesek túlnyomó többsége azért devizában vette fel, mert azt hallotta,h az "kedvező". Ennyit tudott róla, semmi mást. Sztem ha logikusan gondolkodunk, akk nem devizában kellett volna hitelt felvenniük, mert azt se tudják h mi az... Bőven elég lett volna a huf hitel.
2014. júl. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Pont azért minimalizáltam a tévézéssel töltött időt, és a gyerekeimet is próbálom távol tartani tőle, mert inkább fogyasztásra nevel, mintsem takarékosságra, tudatosságra. Tisztelet a kivételnek.


Az kérdésfelvetésnek elégé átverés szaga van.

"Édes Élet" - "Nehéz helyzet" ezek nem szinonim kifejezések.


Emlékeztet a Barátok Közt-re, ahol csupa egymással civakodó embereket láttam. Amolyan kutya-macska barátságot mutatott be a műsor, én az Ellenségek Szópárbaja címet adtam volna a műsornak.

2014. júl. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Csináljanak egy filmet Póka Laciról. Biztosan vállalná.
2014. júl. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!