Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Volt egy sorozat, még évekkel...

Volt egy sorozat, még évekkel ezelőtt az RTL Klubon. Fekete, göndör hajú színésznő játszott benne, nem volt sok pénze. Boxolni járt, lehet hogy ott is dolgozott vagy felszolgálóként, de nem emlékszem pontosan. A címe érdekelne?

Figyelt kérdés
Szeretnék segítséget kérni. Mi volt ennek a sorozatnak a címe? A lány beleszeret egy szőkésbarna (hosszabb) hajú borosdás gazdag férfiba, aki akkor épp kapcsolatban van. Volt egy kislánya is a férfinak. Volt olyan rész is a filmben,mikor Zorronak öltözött a hapsi. Szeretett autóversenyezni, irodában dolgozott. A Wikipédián találtam egy oldalt,amin fel voltak aprócska az RTL sorozatai, de egyik sem volt szerintem az amit keresek.. köszönöm szépen előre!:)

2014. júl. 29. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy Natalia Oreiro és Facundo Aranás sorozatot keresel, amiből több is van. Asszem ők együtt játszottak a Te vagy az életem c. sorozatban, meg a Vadangyalban is.
2014. júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=u-h6d-qQtwU


És erre a részletre gondolhattál :)

2014. júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az életem!
2014. júl. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az lesz, a Te vagy az életem!! Köszönöm nagyon nagyon!!
2014. júl. 29. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!