Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek az RTL Klub...

Mi a véleményetek az RTL Klub Konyhafőnök című új műsoráról?

Figyelt kérdés
Aki nézte ma
2014. szept. 1. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Roppantul Gordon Ramsay műsor koppintás. Én szeretem a főző műsorokat, de ez annyira megjátszós és...áh ahogy ezek a bírák viselkednek nagyon műű :|
2014. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is Gordon Ramsey koppintás az egész
2014. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Singham ***** válasza:
100%

Khm, khm. Ez nem Gordon Ramsey koppintás. Ugyanis nem sikerült a koppintás. Egy pocsék, nézhetetlen műsor lett. Pedig már kezdtem megörülni, hogy végre lesz egy normális műsor a Retek Klubon.

Ehelyett mit kaptunk? Egy olyan főzős műsort, ahol a zsűri tagok közül pusztán a bloggernek van köze a konyha világához. Az éttermi kritikus? Ugyan hagyjuk már. Akkora baromságokat mondott, hogy az már fájt.

A nagy sztár szakács? Ugyan kérlek. Azzal veri a mellét, hogy állítólag több Michelin csillagos étterembe dolgozott. Szerintem meg is van az oka, hogy miért annyiba, mivel szerintem mindenhonnan elküldték. Vagy azon se lepődnék meg, hogy az egész karaktere kamu.

A főzés meg. Pff. Második adásban polipot csináltatnak szerencsétlen versenyzőkkel. Ez most komoly? Ráadásul úgy, hogy az egész feldolgozási folyamatot nekik kell elvégezniük, de férjenek bele az időbe is. Jó, megcsinálták, jött a zsűrizés. Na, köpni-nyelni nem tudtam attól, amit a kritikus és a ,,sztár szakács" csinált. Konkrétan megalázták az embereket. Amit a Szlovákiában lakó csajjal megcsináltak, azért Gordon konkrétan először szilánkosra törte volna a karjukat, aztán levágta volna, megfőzi és megetette volna velük (természetesen eközben végig ordibálva). Azért ennyire megalázni, mert nem mondta az étel végén, hogy paprikában tálalva? Azért, mert a ,,sztár szakácska" nem szereti a díszítéseket? Akkor miként a fenébe volt Michelin csillagos éttermekben dolgozni? Hisz Gordon is elmondta nem egyszer, hogy a díszítés a legfontosabb. Hiába főzöl jól, ha ocsmányul tálalod fel, akkor senki se fogja megenni az étteremben.

Amit meg a thai csajjal leműveltek. :D Bejött és már tudtam, hogy a legelső kihívást ő fogja megnyerni. :D A vicces az, hogy KONYHAFŐNÖKÖT keresnek a műsor szerint, éreztetik (mikor Andrással, a nagy darab sráccal veszekedtek, hogy ne álljon ott semmit téve, mert, így nem lehet majd konyhafőnök), erre beraknak egy olyan versenyzőt, akinek még gyakorolnia kell a nyelvünket. Még mielőtt valaki nekem ugrana ezzel nem a thai csajt akarom bántani, hanem a műsor vezetőit. Egy konyhafőnök legfőbb feladata, hogy kiadja a parancsokat. Ezért ő a főnök. A thai csaj meg nem tudná ezt elvégezni, ergo nem lehet belőle konyhafőnök.

Egy szónak is száz a vége: ezt is elszúrtad RTL.

2014. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugy szar ahogy van!!!
2014. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Undorító a zsűri viselkedése. Próbálják adni a drámát az értékeléskor. Beszólogatnak, majd "nekem mindegy" stílussal otthagyja a versenyzőt.

Többre menne a magyar társadalom, ha inkább "tanítanának" valamire. A sztár séf állítólag iskolát akar nyitni, na ahhoz kicsit le kéne szállni a magas lóról és megmutatni hogy kell fogni a kést, püfölni azt a "..." polipot, nem pedig otthagyni csórikámat ha el van veszve az idegtől.

És ami leginkább felháborít: alig van MAGYAR benne! Már megint :(

2014. szept. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
A fentiekkel, a műsorral kapcsolatban, nagy részben egyetértek. Viszont szerintem még jó is, hogy nemcsak magyarok, de más háttérrel rendelkezők is részt vesznek a műsorban. Meg ne feledjük, hogy a magyarok is részt vesznek más országok műsoraiban is. Az idei Írországi masterchef vetélkedőt például egy magyar lány nyerte meg! :)
2014. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egesz hulyeseg ugy ahogy van. Szubjektiv az egesz fozes maga. Szubjektiv,hogy kinek mi finom,ki mit szeret,kinek milyen fuszerek illenek ossze,stb,stb,stb. Szoval olyannyira szubjektiv,hogy a fozesbol nem is lehet versenyt csinalni. Szerintem. Ami izlik egyiknek,nem biztos h a masiknak js. Ami tetszik egyiknek talalasban,a masiknak lehet h sok,vagy epp keves,netan gusztustalan. En csak a sef miatt nezem :) Olyan szep,hogy tolem aztan csinalhatnak melegszendvicset is. Amugy is utalok fozni.
2014. szept. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!