Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A tudtok nekem Fluor Tomi...

Amanda03 kérdése:

A tudtok nekem Fluor Tomi fanficeket? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Olyanra gondoltam ami hosszú és befejezet. Ne legyen bene sok veszekedés mert igaz h anélkükl kicit unalmas de 1x olvastam egy SP fanfic-et és nagyon sz*r volt. Sok volt benne a veszekedés meg a sztárság exek stb. Szóval olyan kéne ami hosszú,befejezett,nincs benne sok veszekedés és ne mindig turnékról meg ba fekllépésekről szóljon. Ja és lehetőleg ne legyen 18+-os de 16+-os lehet. Előre is köszi az értelmes hasznos válaszokat :-) !!44!4!!

2014. szept. 14. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mért, ő még létezik?
2014. szept. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oda irtam h ÉRTELMES HASZNOS válaszokat.
2014. szept. 14. 19:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Most nem azért, de aki elkezd ilyen "Fluor Tomi Fanfictiont" írni, az milyen szellemi színvonalon tengődhet? Jó ha két szót le tud írni helyesen, nem várj még irodalmi minőséget is...
2014. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 veruuuskapitány válasza:
Ki a jó isten akar fluor tomi fanfict-t olvasni? xd
2014. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nektek mi bajotok van vele?
2014. nov. 22. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Fluor Tomival nincs bajom, inkább érdektelen a számomra. Viszont ettől a fanfictionoktól kiráz a hideg. Valós létező személyekről kitalált történeteket írogatni. Ki olyan aberrált hogy ilyeneket csináljon? Hát még akinek igénye van rá hogy ilyeneket olvasgasson... De jól van, hát ki mivel szereti elütni az időt. Mert jól van hogy mittomén van valami világsztár vagy hülye külföldi tinisorozatok szereplői, akikről ilyeneket találnak ki. De egy ilyen lokális filléres sztárról már tényleg ki a bánat ikrálna fanfictionöket?! Olyan mintha a reális gondolkodáshoz való képesség hiányozna a fejedből.
2014. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!