Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Konyhafőnö...

Mi a véleményetek a Konyhafőnök c. műsorról? Szerintem nem hülyeség.

Figyelt kérdés

2014. szept. 23. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy Gordon Ramsey koppintás,de megszoktam nézni. Viszont az olyan dolgokat nem tudom hova tenni, mint pl. van benne az az Attila amelyik 7 éve szakács, ő főzte kb. az egész mezőnyben a legrosszabb ételeket, kiesett, majd visszahívták és ő jutott tovább, 2 olyan embert löktek ki helyette,akik sokkal jobban teljesítettek, mint ő...
2014. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez a műsor csak azokat érdekelheti, akik vonzódnak a gasztronómiához, mert egyébként semmi értelme nincs. Ez sem más, mint egy megrendezett valóságshow. Mi néznivaló van abban, ahogy a különböző szerepekbe bújtatott "ítészek" porig alázzák a versenyzőket, vagy ahogy a versenyzők viselkednek egymással? Mi amúgy sem tudjuk megítélni, hogy ott ki hogyan főzött, teljesen kívülállók vagyunk. Véleményem szerint csak feleslegesen rabolják a műsoridőt, későbbre tolva az esti megszokott programot.
2015. ápr. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!