Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Egyedül vagyok azzal a vélemén...

Egyedül vagyok azzal a véleménnyel, hogy utálom a bugyuta sorozatokat és még agybutítóbb valósásnak nevezett showkat?

Figyelt kérdés
Sajnos azt kell gondoljam, hogy ma a médiumok lemennek az agybutítás szintjére, melynek következtében hamis ideálokat kreálnak maguknak a fiatalok és lehet most már eljutottunk odáig, hogy a felnőttekre is ugyanez érvényes legyen.
2014. szept. 25. 08:41
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy egyedül, én sem nézem ezeket a műsorokat, lassan már TV-t is alig, legfeljebb ha van egy-egy jó film olyan don, ahol nincs közben reklám. Régen este a híradóra mindig bekapcsoltam a TV-t, de mostanában azt sem igen nézem, mert 1 órán keesztül sorolják a rossz híreket, ennyi negatív dologra nincs szükségem.
2014. szept. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Én körülbelül hat éve szinte be sem kapcsolom a tévét. Kivéve ha valami érdekes film vagy jó műsor megy.
2014. szept. 25. 09:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom hozzátok én is. Én sosem nézek ilyen show műsorokat, mert nem érdekel, hogy ki agonizál a tévében.

Ha baráti társaságban szoba kerül az édes élet, vagy a éjjel-nappal Budapest, én rögtön mondom:

Ha nincs más téma, akkor inkább elköszönök és megyek a dolgomra, de nem érdekel, hogy a sok léhűtő mit idétlenkedik.

Sokszor kiderült már, hogy egy 10 fős társaságban 3-4 ember majmolja csak ezeket a műsorokat a többieknek közük sincs ki kicsoda, csak éppen szólni nem mernek, hogy nem érdekli őket..

Egyébként volt pár ilyen agybutító műsor rajongó barát akiknek elküldtem a Hülyék Paradicsoma című angol vígjátékot..

Tökéletesen példázza a mai helyzetet..Érdemes megnézni..

2014. szept. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sosincs senki egyedül az ilyen dolgokkal.
2014. szept. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy többen vannak, akik nézik, mint akik nem, így soha nem lesz vége az ilyen műsoroknak.
2014. szept. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont most írtam egy választ valakinek, hogy mennyire jó lenne egy olyan magyar csatorna, ahol értelmes filmek, sorozatok mennek, ami az egész családot érdekli, mint pl. az amerikai HUB Networkon / ez után érdeklődött egy kérdező /.

Tökéletesen igazatok van. Sajnos, ez a mai helyzet. Úgy tűnik, egyesek eldöntötték, hogy nem kell az értelmes, színvonalas szórakozás, a kultúra. Elég csak bután bámulni a képernyőre.

Most jön a Celeb vagyok, ments ki innen című borzadály, ami 1 hónapon át, minden hétköznap este fut majd az RTL Klubon. Szünetelni fognak emiatt sorozatok is , állítólag. Több néző felszólalt ez ellen, de az RTL vezetőit ez hidegen hagyja.

Nekem is tele a hócipőm ezzel a sok valóságshow-val. Pl. Éjjel-nappal Bp., amiben mindenféle utcáról berángatott emberke "játszik", színész nem is kell, dehogy. Az Édes élet a másik, marha érdekes, hogy élnek a celebek, ráadásul olyanok, akik túl maradandót nem tettek le az asztalra. A Való Világot már nem is említem, most ugyan szünetel, de biztos lesz még folytatás, nyugi!

Még egyes sorozatok, mint pl. Dr. Csont, OK. Vagy ha átvesznek valami jó sorozatot, akkor előfordul, hogy nem az összeset fogjuk látni, hanem az évadok kb. felét / ezt főleg egyes rajzfilmsorozatoknál tapasztalom /.

Ha filmek, akkor ismétlés ismétlés orrvérzésig, vagy nagyon gagyi, Z kategóriás filmek. Ha tényleg valami jót akarok nézni, az késő éjjel kerül levetítésre.

Van, hogy inkább az állami csatornákra megyek rá, bár, mostanában már ott is ritkább a jó műsor.

Van már egy rahedli magyar adó, de mit ér, ha ilyen a kínálat? Akkor lenne inkább kevesebb, de jobb műsorral!

Gyerekkoromban, a "régi rendszerben" mindössze 2 csatorna volt: M1, M2. De lefogadom, hogy nem egyszer jobban szórakoztunk.

2014. okt. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_..

Az utolsó hozzászólást egy bennfentes írta, nagyon jó, olvassátok el!

2014. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!