Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Írnátok nekem ajánlatokat...

Írnátok nekem ajánlatokat olyan könyvekről, amik az alábbi témáknak megfelelnek és jó véleménnyel vagytok az olvasott könyvről/ekről?

Figyelt kérdés
Leginkább romantikus-kalandos-erotikus könyvek érdekelnének,esetleg még fantasy,de szívesen fogadok más ajánlatokat is,hátha akad még,ami felkelti a figyelmemet.:))

2013. okt. 31. 23:32
 1/6 viva75 ***** válasza:

Van egy könyvsorozat ami fantasy és egyben romantikus. Nem tudom, hogy olvastad e, mert elég híres. Már biztos hallottál róla: Twillight(Alkonyat). Ennek a többi része:New moon(Újhold) , Eclipse(Napfogyatkozás), Breaking dawn(Hajnalhasadás).

Ezenkívül szerintem célszerű lenne leírnod, hogy hány éves vagy, így a korodhoz illő könyveket tudunk ajánlani. Például én is megírtam a kérdésemben, hogy 13 éves vagyok azért, hogy ne valami dög unalmas, szó szerint ne olyat amibe már belefájdul a fejem vagy valami ilyesféléket ajánlanak.

2013. nov. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tökéletes kémia,ami romantikus de picit kalandos is.

Az easy,enigma és az éhezők viadala sorozat:)

Erotikusabb könyvek a szürke ötven árnyalata sorozat,amit én imádtam,a crossfire sorozot(hozzád kötve,melléd láncolca stb.)gyönyörű roh*dék,amit csak ő akar és a true blood sorozat,amiben minden van ;) szerelem,kaland,erotika és hát természet feletti lények is :))

2013. nov. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 18 éves vagyok és lány. :)

Egyébként a Twillight eszembe sem jutott,pedig magától értetődő lett volna.

#2 Jó sok könyvet írtál,utánanézek mindennek. Elég szimpatikusak a címük alapján. :)

Köszönöm szépen mindkettőtöknek!

2013. nov. 1. 08:36
 4/6 anonim válasza:

nem tudom olvastad-e már cassandra care: végzet ereklyéi könyvsorozatot. nekem tetszett, és nem rég jött ki az első rész filmbe.

gyönyörű sorscsapás (romantikus) most jött ki a második része

rubinvörös, zafírkék, smaragdzöld (romantikus,kalandos)

Becca Fitzpatrick: Csitt csitt (romantikus, fantasy)

remélem tudtam segíteni :)

2013. nov. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! :) A legtöbb ajánlott könyv felkeltette az érdeklődésem,mindet szépen felírtam magamnak és amint időm engedni,meglátogatom a könyvtárat. :)
2013. nov. 1. 23:08
 6/6 karlina válasza:
Én nemrég olvastam, nem tudom, hogy tetszene-e neke, de barkinek ajánlom, aki szereti a romantikus fantasy történeteket, ami lehet hogy elriaszt az az hogy nem a 21. Századba játszodik a történet, de én mindenképpen csak ajanlani tudom. Gail Carriger: Soulless- lélektelen
2014. szept. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!