Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A VIVA csatornán látható...

A VIVA csatornán látható Varsó Shore című műsor hosszú ajánlója alatti zene címe és előadója?

Figyelt kérdés

Hagyjatok a népbutító és agyzsibbasztó műsor jelzőkkel, kérlek. Szoktam nézni, munka után kell valami, amin kiengedem a fáradt gőzt.

Amúgy erről az ajánlóról beszélek: [link]


2014. szept. 25. 18:27
 1/4 anonim válasza:
82%
Darude-Sandstorm
2014. szept. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de nem az. Meghallgattam a zenét és az ajánlót is egymás után, és szerintem nem.
2014. szept. 26. 22:22
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Ez egy Jersey Shore utánzat akar lenni? Annyi jó műsor van külföldön, miért pont a legrosszabbakat és a leggagyibbakat kell utánoznunk? Ja persze, erre van igény. Nem is nézek TV-t, ahogy rengeteg ismerősöm se.


A zenét viszont megtaláltam, eleinte én is azt hittem, hogy Darude - Sandstorm, de végül beigazolódott a kételkedésem: http://www.youtube.com/watch?v=sTSA_sWGM44

2014. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igen, az lenne. Köszönöm a troll választ, végülis foglalkoztál a kérdésemmel, csak érdemi választ nem kaptam.

És írtam, hogy nem kritizálást kérek, hanem valaki mondja el, mi az ajánlója alatti zene. Szövegértés nulla. Mindez a 10:58-as válaszolónak.

2014. szept. 29. 01:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!