Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemmel látható hajnövekedés...

Szemmel látható hajnövekedés kevesebb mint egy év alatt, lehetséges?

Figyelt kérdés

18. születésnapom alkalmából megengedhettem magamnak ,hogy csatt részeg legyek drága barátnőimmel.

A buli olyan jól sikeredett,hogy a végén majdnem felgyulladt a ház,de mivel csak majdnem,maradjunk annyinál,hogy a hajam lángolt.

A hátam mögött hozták a tortát,ordított a zene és nem vettem észre,hogy hozzák,már akkor kissé ittas voltam,és szépen hátradőltem pont a lángba, nos a derékig érő hajam,kb borda aljáig elkezdett lángolni amiből az következett,hogy nyissz-nyissz egészen kulcscsontomig. Olyan rövid lett,hogy csak na. Ami ciki,hogy a vágatás ellenére még mindig ramatyúl van a hajam,és alig akar nőni 1-2 centit másfél havonta. Töredezik ,hullik,érzékeny mindenre, ha nő is az a nőtt rész le is törik egyből, vékonyszálú szóval teljesen megviselte a hajam ez a buli. Kb 10 alkalommal használtam a ricinus olajat, aminek elég jó híre van de nincs türelmem hozzá se időm,nem láttam eddig eredményét ésfeladtam, hajfellvarrás nem! Sokat vasaltam az égés előtt, mit javasoltok,ami lehetőleg nem drága ? Akármi lehet,lehet otthoni praktika,kapszula stb de ha lehet ne ilyen 15 ezer fornitos dolgok legyenek.



2014. szept. 22. 01:35
 1/7 manó1235 ***** válasza:
a kókuszolajat próbáltad már?
2014. szept. 22. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
dm.be vegyél Haar Vital Komplex kapszulát! Már két hónap után látványos!
2014. szept. 22. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy nem vágattál belőle eleget. Muszáj lesz rövidebbre vágatni, mert amíg a hajvégek pocsék állapotban vannak, fel fog törni az egész. És általában az ilyen égetős baleseteknél egészen károsodott a teljes hossz, a legjobb, ha addig amíg az egész le nem nő, folyamatosan visszavágatod.

Ha levágattad, akkor jöhet az ápolás, külsőleg-belsőleg. Külsőleg olajok, pakolások - te tudod, mi vált be a hajtípusodra régen is. Belsőleg próbálj vitaminokat.

DE akkor sem fog havi 1-2 centinél többet nőni. Olyan csodaszer nincs, akármit is állítanak, hogy havi 5-10 centit nőtt a hajuk, mert blablabla, az teljesen kamu - persze ha nagyon ráérsz, szórakozhatsz vele, de szvsz felesleges. :D

És bizony azzal is számolni kell, hogy 3 havonta szükség van egy egészségügyi vágásra. Úgy mindent összevetve reálisan kb 15 centit nőhet egy év alatt lazán. Az nem olyan rossz igazából.

De nézd a jó oldalát - olyan 18. szülinapod volt, amiről majd tudsz mit mesélni a leszármazóknak is. :D

2014. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
27%
ricinus olaj!
2014. szept. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Vannak olyan hormonokat tartalmazó tabletták amivel megnőhet a hajad gyorsan, barátnőmnek 1 év alatt az állig érő haja most a melléig ér, de ezekkel nagyon kell vigyázni mert ha jól emlékszem férfi hormonokat tartalmaznak és máshol is elkezdhetsz szőrösödni szóval csak akkor ajánlom ha nem félsz az ilyen lehetséges mellékhatásoktól :)
2014. szept. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%

Fél évente elég vágatni, akkor viszont rendesen.


Azt, hogy mennyire károsodott szerintem így látatlanban nem lehet megmondani. A fodrászt kérdezd, és halgass rá.


Kimélő frizurákat hordj, amiben nem sérül a hajad.

Ne mosd, csak heti egyszer.

Egyél egészségesen, igyál meg napi 2-2,5 liter vizet.

Aludj selyem párnahuzaton.

Ne Használj hajszárítót, hajvasalót.

Szedj szépségvitamint.

Ha lehet csak színezővel fesd, ne ammóinával.

Használj házi hajpakolást, pl. tojásos-olivaolajos.

Uszodában, tengervízben ne áztassad be, mert az szétmarja.

Minél kevesebb vackot kenj rá.

Vizesen ne fésüld.

Vegyél természetes fogú kefét, pl. fa, vaddisznő sörte.

2014. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a kommenteket,tippeket,ajánlatokat!!!!!
2014. szept. 23. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!