Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Celeb Vagyok Ments Ki Innen...

A Celeb Vagyok Ments Ki Innen látható egyébként a Google Térképen?

Figyelt kérdés

Ha igen hol vannak, milyen koordinátákon?

Vagy ha ennyire nem mélyedtetek bele akkor merre kéne keresgélni őket a Krüger Parkból kiindulva?



2014. okt. 9. 00:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát a gyönyörű celebjeinket nem fogod látni rajta, mivel a Google térkép nem folyamatosan közvetít friss képet, hanem lefotózták és kész. Hogy merre vannak nem tudom, de nem is érdekel. Ha ennyire érdekel téged, akkor ott a google keresője és az rtl.hu
2014. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Azt tudom, és nem is akarom folyamatosan látni őket. Csak az érdekel, hogy láthatóak e rajta egyébként?
2014. okt. 9. 16:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem. A Google map nem napról-napra frissül.
2014. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ha ennyire sem gyors akkor mindegy.

Egyébként a város megvan már, teljesen véletlenül megtaláltam, valahol itt vannak a környéken NELSPRUIT mellett.

[link]

2014. okt. 9. 17:47
 5/15 anonim ***** válasza:

De honnan tudod, hogy itt vannak? Én is rákerestem, de nem találtam közelebbi infót.

Okosoknak mondom, hogy nem a celebeket akarom látni, hanem a helyet fentről, ahol vannak, hogy hogy néz ki, milyen messze vannak a szállodától, mennyire kamu a hely.

Az argentínai helyről azt írják a wikin, hogy tényleg volt a közelükben őserdő. :-) Jó duma.

2014. okt. 12. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egy hírből, azt írják itt vannak a közelben.

Ha itt vannak szerinted merre lehetnek? :)

Közelíts rá és linkeld be szerinted merre lehetnek.

2014. okt. 12. 12:44
 7/15 A kérdező kommentje:
Egyébként találtatok valamit?
2014. okt. 16. 22:57
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad kívül senkit sem érdekel. Amúgy meg nekem úgy tűnik,h még most sem fogtad fel,h akármennyire is próbálkozol őket nem fogod látni google mapsen...
2014. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Egyébként nem próbálkozok őrülten (azóta nem is próbáltam újból), csak megkérdeztem. :)
2014. okt. 17. 00:18
 10/15 A kérdező kommentje:
És nem a celebekről beszélek, magáról a helyről beszélek, :) akkor zárjuk le annyival, hogy nem lehet megtalálni a kamuhelyet ahol vannak. :)
2014. okt. 17. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!