Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért érdemes a One Piece...

Miért érdemes a One Piece sorozatot nézni/olvasni?

Figyelt kérdés
A mangába már belekezdtem, de idáig nem fogott meg nagyon.( 43-44-dik fejezetnél tartok.)Azonban az tagadhatatlan, hogy ez mindenidők legnagyobb példányszámban fogyó mangája. Viszont érdekelne, hogyan telik a sorozatban az idő?Mivel a manga már 1997-óta fut és a főszereplő már akkor is 15-16 éves volt. És úgy tudom, hogy még vagy 10 évig legalább futni is fog. Szóval ez kicsit zavaros. Egyébként még azt is tudni szeretném, hogy a mangának az összes fejezete fent van a neten magyarul? Csak azért, mert a Naruto kunon nincs. A válaszokat előre is köszönöm.

2014. okt. 25. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne az fura,hogy jóval több, mint 10 éven keresztül megy és 15-16 éves a főszereplő? Ott van pl. a Simpson család, ami asszem 1989-ben indult és mind ugyanúgy néznek ki még mindig... :D

De egyébként van a One Pieceben egy 2 éves időugrás (kb. 600.fejezetnél :D ), tehát korosodnak majd a karakterek.

Eleinte nehezebben indult, mert ugyebár Luffy egyedül van és társakat kell találnia. De minden arcban vannak fordulatok, jó harcok és vicces részek is, sztem pl. az Alabasta arc az egyik legjobb az összes közül, mikor átérnek a Grand Line-ra akk ez az első nagyobb arc, de van pl. egy háborús is, a Marineford arc, ahol 2 fontosabb szereplő is meghal, van 3 ősi fegyver, amikre vannak utalások és az egyik már benne volt, a manga mostani fejezeteiben a "D."-ről van szó, ami pl. Luffy középső neve is, stb. Szal mindig tud újat mutatni meglepő fordulatokkal. Az igaz,h döcögősebben indul, de nekem nagyon régóta a kedvencem.

2014. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, am magyarul nemtom, de angolul pl. mangareader.net oldalon fent vannak az eddigi fejezetek.
2014. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd tovább mert jó lesz. Spoilerezni nem akarok, de hidd el oka van annak, hogy ez a legjobb manga.

Magyarul majdnem teljesen fennvan az animeaddicts.hu-n, a 400.rész körül nincs fordítás csak. Ott angolul olvastam.

2014. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
onepiece.hu-n fenn van az ÖSSZES fejezet magyarul
2014. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nos köszönöm a válaszokat. Azonban nem tudtam, hogy felnőtt korában is szerepelni fog a srác. Azt hittem, hogy csak tiniként. Ezért furcsáltam a dolgot.
2014. nov. 1. 23:00
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát 2 év időugrás után még közel sem felnőtt...
2014. nov. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ha megy a sorozat még 10 évig akkor azért csak felnőtt lesz.
2014. nov. 2. 12:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy mióta megy a sorozat. Ha összeraknád a történéseket, akkor kb 1 év jönne ki amennyite eddig a Grand Lineon töltöttek, vagy még annyi sem. Persze az időurást leszámítva.
2014. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miért érdemes?

Ha szereted az ilyen nézd, olvasd.

1 arc kb 1-2 hetet foglal magában vagy 1-2 napot, szóval nem telik el 10 év.

Nekem az egyetlen bajom az one piece-el az, hogy a harcokat nem mutatják végig, csak 2 rész múlva kerülünk vissza pl zorohoz, ha elkezd küzdeni valakivel

2014. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!