Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani valami sorozato...

Tudtok mondani valami sorozatot amit érdemes elkezdeni nézni és leköti az embert?

Figyelt kérdés
Tudtok mondani valami sorozatot amit érdemes elkezdeni nézni és leköti az embert? Néztem a Pl. Lost, Szőkés ha van valami hasonló amit érdemes elkezdeni.

2014. szept. 10. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Breaking Bad!
2014. szept. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Maffiózók

Dexter

2014. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Breaking Bad

The Killing

2014. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Breaking Bad, Orange is the New Black
2014. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösz a tippeket! Ez a Breaking Bad jónak tűnik és többen ajánlottátok..ez lesz az szerintem :)
2014. szept. 11. 14:22
 6/8 anonim ***** válasza:

Breaking Bad

Dexter

The Walking Dead

Game of Thrones

2014. szept. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

American Horror Story. Ha nagyon jót akarsz, a 2.évaddal kezdj, az valami zseniális! Gyönyörű csavarok, kiszámíthatatlan jelenetek, borzongás!

Az 1.évad is jó, igaz nem üti a 2.évad színvonalát, de én imádtam.

A 3. évad kihagyható. Nincs benne semmi horror(igaz a kérdező nem is horrort keres, na mindegy:D), összeszedetlen, sok kibontatlan szál van benne. Tipikus tinilány sorozat felé tekinget.

a 4.évad nemrég kezdődött, jónak ígérkezik, nagyon jónak!

Ez a sorozat a legjobb a kategóriában, magasan üti a WalkingDeadet. Csak ajánlani tudom.

2014. okt. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a walking dead utána az fog jönni. kíváncsi vagyok.
2014. nov. 24. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!