Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ki fogja szerintetek nyerni a...

Ki fogja szerintetek nyerni a 2014-es X-faktort?

Figyelt kérdés
Szerintetek ki esélyes a döntőre, és ki az aki meg is fogja nyerni? Ti kinek szurkoltok?

2014. okt. 28. 18:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Szerintem olyan fogja megnyerni,aki valamilyen szinten átlagos.A Tha Shudras semmiképp,mert az már Mo-ot tükrözné,a külföldiek meg maszkos idiótáknak néznék őket.A Spoon jószerivel tinilányok bálványa,ezzel nem fognak nyerni.Andi még túl fiatal hozzá,bár tehetséges,az tény.Juli nem kedvenc,ez már kiderült.A Szabó Ricsi beképzelt.

Szerintem Benji esélyes,bár külföldi szemmel a származása miatt...Sajnos a Nagy Ricsi is esélyes,meg Izabella.

Én Borbély Richárdnak szurkolok.

2014. nov. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
bunda az egész vagy tóth andi vagy nagy ricsi fogja megnyerni én amúgy andinak szurkolok mert ő a legerősebb és legtehetségesebb is így 15 éves létére:)
2014. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
andi esélyesebb mint nagy ricsi szerintem..
2014. nov. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
3-mal ezelőtti vagyok.*Nagy Richárd a beképzelt,nem Szabó.Mindig keverem őket:)
2014. nov. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
,,Tóth Andi - Tha Shudras - Benji döntőt képzelnék el, de simán elképzelhető az is, hogy a Spoon nyer, annyira kiszámíthatatlanok a nézők." ezt írja a comment.com..
2014. nov. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Én szeretem a Spoon, és a Tha Shudrash ( vagy hogy írják :) ) hangzását, de ezekben a műsorokban bandák soha nem nyernek!


Én Benjit erősnek tartom, nekem személy szerint ő a kedvencem. Én még Horányi Juliban látok igazi esélyt, szerintem ő egy igazi erős karakter, - bár ahogy elnéztem, nem túl szimpatikus a közönségnek. :)

2014. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Én simán el tudom képzelni hogy Tóth Andi fog nyerni. Mindenki annyira oda van érte, hogy 15 évesen így énekel. Tény hogy szép, jó hangja van, jól énekel. De még nagyon fiatal, még suliba jár még nincs itt az ő ideje. Igaz hogy én is nagyon szeretem mert nagyon tehetséges. De nem neki kell nyerni.

Én személy szerint Nagy Ricsit nagyon szeretem. Jól énekel, jó hangja van, jól néz ki. Igazi színpadi egyéniség. És egyébként pedig egyáltalán nem egosita meg beképzelt. Ha összehasonlítjuk a spoon-os fiúkkal...

Meg amúgy is kell az önbizalom ebben versenyben. De azért a spoon az már sok. A sok tinilány be szavazza a döntőbe pedig már ki kéne esniük.

2014. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!