Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Melyik ez a Spongyabob (tunyac...

Melyik ez a Spongyabob (tunyacsápos) rész?

Figyelt kérdés

Sajnos csak egyszer láttam és régen is ezért nem tudok sokat mondani róla...

arra emlékszem hogy a Patrik és a spongyabob építenek valamit a tunyacsáp "kertjében" és amikor kész vannak a tunyacsáp egy csónakba ül és megy egy folyón. Közben megy valami zene vagy énekelnek nem tudom.

És miközben megy a folyón körbe veszi sok maszk... Inka maszkok meg ilyenek... Meg talán ilyen őserdős fák...



2014. okt. 30. 18:44
 1/2 anonim válasza:

tudom tunyacsáp megtalálja a boldogságot és az szól alatta hogy hu-ha-hupp-tiki-tiki csónakba ül és megy egy folyón utána megérkzik kifogyott a kókuszdiója patrik áll ott és rákiált PATRIK! beleönti a lét tunyacsáp ezt kérdi

-Mi ez

-Naracslé . akkor megy tovább és akkor vana tiki-tikiés rész

2014. nov. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Tunyacsáp álomvilága (?)
2015. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!