Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Más szerint is a múlt hétvégi...

Más szerint is a múlt hétvégi Doctor Who rész (Kill the Moon) volt Tennant óta a legjobb rész?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról a gesztusról, hogy hagyta a három nőt dönteni a globális abortusz kérdésben?

Eggyet értetek a döntéssel? És a rész üzenetével?


És mi lett az a sárkányizé ami megszületett? Lesz még vele valami vagy vége a szálnak csonkolóvágással?


Szerintetek Clara ezzel befejezte? KI lesz vajon helyette? Milyen karaktert látnál szívesen?



2014. okt. 7. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én csak azt nem értem hogy mi ez a nagy Tennant imádat. Nem volt jobb mint a többi.
2014. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez pont az egyik legrosszabb rész volt


Nekem nem esett le, hogy ez arról szolt volna, hogy a nőknek kell dönteni az abortusz ügyében(főleg úgy nem, hogy egy teljesen más faj abortuszát döntötték el, így okot adva, hogy bárkinek van bárki abortuszába beleszólása)


Nem, a bolygó és rajta mindenki fontosabb mint egy élet


Mi a rész üzenete?


Egy sárkányizé, kb annyira pedzegették mint az előző előtti részben látott tökéletes rejtőzködő lényt


Szerintem még benne lesz pár részben, de szép lassan kiírják a sorozatból(van családja(lesz), van munkája, összeveszett a doktorral, a következő részben nem is lesz benne), de az évad végéig biztosan


Remélem visszahozzák Jack-et ha csak egy rész elejéig is, vagy Straxékat. De szerintem már férfi útitárs kéne neki

2014. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem voltak tök jó és elég rossz momentumai ennek a résznek. Tetszett, ahogy a rész fel volt építve, hogy nem dobott ki magából a sztori (ami egy jó ideje már elég ritkaságnak számít) hogy Courtney is velük ment, hogy három nő döntött a föld sorsáról, és nagyon tetszett, ahogy Clara a végén kiakadt, és lehordta a Doctort.

Viszont egy csomó minden volt, amit nem tetszett. A Doctor továbbra is egy bunkó, arrogáns sggfej, akivel én biztos, hogy nem utaznék el. Mi az hogy egy gyereknek azt mondja, hogy ő nem fontos, mikor korábbi regenerációiban ezt bizonygatta az útitársainak? Emellett olyan logikai buktatók voltak a részben, hogy te jó ég... pedig ezek általában nem szoktak zavarni, de pl hogy lehet, hogy az egész Földön éjszaka van? Hogy rakott a sárkány tojást, ráadásul egy nagyobbat, mint ő maga? Miért lett nehezebb a Hold? stb.. És mi volt ez az egész részes kemény pro life propaganda? Jó, hogy ilyen dolgokról beszélünk, az kifejezetten tetszene, de azért ezt a véleményt ne erőszakolják már le a torkunkon.

Szerintem Clara még nem szállt ki, de elvileg ebben az évadban ki fog. Én örülnék egy olyan karakternek, aki helyrerakja a Doctort, nem olyan sassy módon, mint Amy vagy River, hanem szimplán megmondja neki, hogy nézzen már magába (ha már ez Claranak nem sikerült)

2014. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt jobb, kifejezetten béna rész volt. De értem, hogy miért Tennant, ebben a részben Capaldi karaktere tényleg nagyon hasonlított tennantéhoz. A legjobb rész egyébként a 'Listen' volt, mondjuk a 'Blink' óta.
2014. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Doktor ezzel a "döntsenek az emberek a saját történelmükről"-dologgal a Waters of Mars-os "botlását" próbálta helyrehozni. Az expedícióvezető is nagyon emlékeztetett arra a másik nőre, ráadásul a rész pont tíz évvel a WoM előtt játszódik (akkor 2059-be utazott), és mivel a végén a NASA új űrprogramot indít, tekinthető talán annak az előzményének is.
2014. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Neked a legújabb évadból eddig a "Listen" a kedvencem.
2014. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszett ez a rész, és kicsit azt éreztem, hogy a doktor most kivetkőzött magából. "A doktor mindig itt van, hogy segítsen" - mondja ezt minden utitárs (és egyáltalán aki ismeri őt) és most a nézőket és Clara-t is teljesen meglepte, hogy magára hagyta egy világ méretű döntéssel... Én csak néztem, és mondtam magamban: "Nem, ez nem a doktor, ő nem csinál ilyet"... És pont emiatt is tetszett ez a rész, jobban mint az eddigi 8. évad bármelyik része...


Ami Capaldi-t és a 8. évadot illeti:


Én nekem nagyon unszimpatikus az új Doktor, mint Capaldi. Egyrészt azért terveztek idősebb Doktort, hogy egyrészt tisztelegjenek a sorozat 1. Doktorának (nem volt kimondva, de ez is közre játszik) illetve, hogy a régebbi rajongók kapjanak újra egy idősebb, komolyabb doktort és ne menjen át a sorozat egy Tini-fan-sorozattá a fiatal és szexis Matt Smith-el, vagy egy még fiatalabbal... (Megvallom nekem mondjuk pont ő volt a kedvenc) De akit kaptunk, lehet, hogy korban idős, de nekem sokkal komolytalanabbnak, szórakozottabbnak, idegenebbnek tűnik mint eddig bármelyik doktor... Nem tetszik egyelőre nekem a 8. évad annyira, mint bármelyik másik (Na jó, az 1. évadot Ecclestonnal talán übereli)


Viszont ami nagyon feldobja a negatív kritikámat az a Missy és a "Promise Land"... És most, hogy kijött az új rész <<<SPOILER>>> Amikor azt mondta: "Jól választottam". Na mostmár annyira kiváncsi vagyok ki ő, és mit keres egyáltalán ott, mi köze van lényegében mindenhez...??!? Nagyon jó fogás volt belevinni egy mindent körülölelő rejtélyes karaktert, és alig várom, hogy kiderüljön ki is ő!

2014. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát én ugyan csak pár történetet láttam az Első Doktorral, de nekem ő a nagypapás stílusával meg időnkénti szenilitásával jóval komolytalanabb volt Capaldinál... ez persze nem bírálat, az ő Doktora ilyen volt és így volt jó. Capaldiban meg pont az tetszik, hogy míg a korábbi Doktorok idegensége, különcsége szinte csak komikus közjáték volt és mikor kellett, teljesen emberiek voltak, addig neki tényleg elhiszem, hogy basszus, ez egy földönkívüli, mindent teljesen másként lát és él meg, mint mi, és sosem tudhatjuk biztosan, hogy mire számítsunk tőle. Nagyon bravúrosan hozták vissza vele a Doktor, mint személy körüli rejtélyt, hogy ki is ő és mit keres itt, miért teszi, ami tesz... Persze ízlések és pofonok :)
2014. okt. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Csak ebben az egyben tényleg sokkal kimagaslóbb elődjeinél, hogy tényleg látom rajta, hogy egy földönkívüli... Viszont ebben is ott a buktató, hogy már évezredek óta van a földön, és nem hiszem, hogy ez idő alatt nem tudott teljesen akklimatizálódni... Lehet, hogy egy Időlord, de 2000 év alatt, már emberré (kellett, hogy válljon) vált
2014. okt. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát azért nem csak a Földön töltötte el azt a kétezer évet, hanem a teret és az időt járva az univerzumban. És ahogy Vastra mondta a Mély Lélegzetben, a hihetetlenül magas életkora és rengeteg tapasztalata inkább eltávolítja a "halandó" emberektől, mintsem közelebb viszi hozzájuk. Persze nyilván eleget tud az emberekről, hogy gond nélkül megfeleljen az elvárásaiknak, de ez akkor is inkább színjáték, amivel, ha úgy dönt, fel is hagyhat - ez már tisztán látszott a 10. 11. Doktoroknál is, amikor húzós helyzetben hirtelen száznyolcvan fokot fordult a viselkedésük, de Capaldinál most még inkább előtérbe került. Ebben szerintem amúgy a regeneráción kívül szerepe lehet a Trenzaloreon töltött cirka ezer évnek is. Rengeteg időt töltött emberek között, teljesen beilleszkedett közéjük, most valószínűleg jól esik neki egy kis "távolságot" tartani, megint egy kicsit idegennek lenni.
2014. okt. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!