Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért szükséges a regisztráció...

Miért szükséges a regisztráció az RTL most oldalára?

Figyelt kérdés
A cobra 11-et szerettem volna nézni az RTLmost-on, de először kérte, hogy telepítsem a Microsoft Silverlight-ot. Oké.Ezt megtettem..el is indult a videó, most meg azt kéri, hogy lépjek be és nézem tovább. Regisztráció nélkül nem lehet nézni..:( de miért kell regisztrálni, nem értem. Egyáltalán ingyenes a regisztráció?

2014. dec. 9. 18:32
 1/4 A felhasználó ***** válasza:
Ingyenes.
2014. dec. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Biztos? :D
2014. dec. 9. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos, én is regisztráltam régebben. Szerintem csak statisztikai, piackutatási okok miatt találták ki a regisztrációt, hogy tudják, hogy valójában hányan nézik ott a műsoraikat, illetve, hogy aki megnéz egy bizonyos műsort, az általában milyen egyéb műsorokra kíváncsi. Azért gondolom így, mert én évek óta soha, egyetlen reklám emailt, vagy bármi egyéb levélszemetet sem kaptam a reghez használt emailcímemre tőlük, tehát nem valami adathalász akcióról van szó, nyugodtan regisztrálhatsz.
2014. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2014. dec. 12. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!