Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » X-faktor! Miért tetszik annyi...

X-faktor! Miért tetszik annyi nézőnek a Nagy Ricsi?

Figyelt kérdés
Még nem is párbajozott, pedig szerintem nem egy nagy durranás. Azt elismerem, hogy fejlődött a tavalyi adás óta, de nekem még így is nyers, és semmi különlegességet nem vélek felfedezni a hangjában. Vagy Ő ilyen Vastag Csabika után gyártott alfahím? Ezért szavaztok rá ennyien, mert szépfiú? Remélem az első helyig nem viszitek el, nincs kedvem még egy üres hangot hallgatni nap mint nap a rádióban.

2014. dec. 14. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
De el fogják. Rá nedvesedik a sok tinisunci akik a legbefolyásolhatóbb közönség és még pénzük is van.
2014. dec. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%

Csak az a gond, hogy majd őt kell hallgatni a rádióban?

Ajánlhatok egy másik rádió adót, ahol nem kell őt hallgatnod?

[link]

2014. dec. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Kérdésre ne kérdéssel válaszolj!

Elsőnek kössz a választ!

2014. dec. 14. 18:47
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon sajnálom, hogy nem érted a kérdést, mint választ. Mivel azt neked kéne megválaszolnod, és megtalálnád magadban a válaszokat. Igazán sajnálom, hogy erre nem vagy vevő.


Parancsolj, nem kérdéssel:

Nem kötelez senki, hogy őket hallgasd a rádióban, hanem hallgathatod azokat is, akik kiestek. Egyszerűen csak ki kell vágni a zenét a showból és hallgathatod, amikor csak akarod.

2014. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nemtom, ki az...

De még mindig jobb, mintha a Kiss Ricsit kéne hallgatni.

2014. dec. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%

Képzeld valakinek ez a zenei stílus és hang jön be. Arról meg nem tehet, hogy a sok tinilány esetleg a külsője miatt szavaz rá.

Erre szokták mondani ha nem tetszik, minek nézed? :)

2014. dec. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Erre szokták mondani ha nem tetszik, minek nézed?"

Ki mondta hogy nézem? Mennyi ostoba ember van itt. :D

2014. dec. 17. 17:35
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem nézed, honnan tudod hogy még nem is párbajozott? ;)

"Azt elismerem, hogy fejlődött a tavalyi adás óta, de nekem még így is nyers, és semmi különlegességet nem vélek felfedezni a hangjában". Ebből is azt lehet kikövetkeztetni hogy nézed.

Ostoba az te vagy drágám.. :)

2014. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Én nem vagyok se tinilány, se X-Faktor rajongó, csak az RTL-nél dolgozom, ezért bele-belenézek néhány próbába/adásba, így saját nézőpontom szerint tudok csak válaszolni a kérdésedre.


Én pl. azért gondolom, hogy Ricsi az, aki a legjobban megérdemelné, hogy ő nyerje, mert minden meg van benne, hogy az itt szerzett tapasztalatokat továbbvíve elismert előadó legyen belőle. Mégpedig:


- Zenész. Nagyon sok hangszeren játszik, tehetségesen, tud zenét írni. Mint minden, ízlés kérdése, kinek tetszik, nekem pl. igen. Nem az a fajta előadó lesz, akit a producere és a kiadója "megcsinál", illetve aki elé odatolnak egy kész dalt szöveggel+zenével, aztán felénekli, és millióan olvadoznak érte. Erre bárki képes, szerintem, ha van egy kis hangja. Ricsi kiforott személyiség, nagyon tudja, hogy mit akar.


- Szerintem nagyon jó hangszíne van, erre a hangra mondják, hogy dögös. (A dögös szónak semmi köze Ricsi külsejéhez). Ugyanakkor tud nagyon kellemes hangszínnel is énekelni az erőteljes mellett.


- Nagyon jól működik a színpadon. Amit mondani szoktak, nagyon jól tud közölni. Ez is elengedhetetlen, szerintem.


- Szerény, alázatos, maximalista, tele van energiával, képes megállás nélkül végigdolgozni a napot. Nagy szerencséje van Alföldivel, ő is ugyanilyen, és Robi nem formálni akarja, hanem segíteni neki.


Ezek egy része olyan tény, amit szerintem annak ellenére be lehet látni, ha valakinek a srác nem szimpatikus, esetleg nem tetszik neki a hangja, stb.


Abszolút megértem azt, aki nem szívleli a srácot, mert én pl. azt nem értem, Tóth Andiban mit látnak az emberek, pedig neki is hatalmas rajongótábora van.

Nekem az ő hangja nem több fülsiketítő rikácsolásnál, illetve nem csípem azt sem, mikor valaki ennyire flegma stílusban énekel.

Az tény, ő is tele van energiával, képes végigdolgozni a napot szintén, mint Ricsi, de bármennyire próbálják elhitetni, a szerénység egyáltalán nem vall rá. Ő a tipikus 15 éves tini, aki minimum 25-nek képzeli magát, szegénykébe nem szorult túl sok ész.

Valószínű, ő fogja megnyerni (mert nyilván jó, csak nekem nem jön be, mint írtam, ízlés), és ugyan jós nem vagyok, de látva, hogy sokszor hogy viselkedik civilben, nem szavazok neki túl ígéretes jövőt.

2014. dec. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%

Na, Ricsi minden csak nem szerény! Nagyképű "menő" gyerek...


Lehet Andi bunkó, de ha nem ő nyeri meg, akkor soha többet nem nézem ezt a sz*@.rt. Jó hangja van, fejlődőképes és nagy jövő áll előtte. Lehet, hogy 15 éves, de nehogy már a kor döntsön. Érdekes, a világ többi részén, ahol 10-15 évesek állnak fel, azokat nem így szidják, hogy "csak 15 éves, az iskolában a helye", hanem csodálják őket a hangjuk miatt, erre Magyarországon, ezért nem nyerheti meg...

Tele van energiával, hajtja magát és mondta is, hogy az iskolát se hagyná ott.

+ ha megnézzük az összes énekes nagyképű.

2014. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!