Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Samsung SMART TV UE48H6400...

Hogy vagy??? kérdése:

Samsung SMART TV UE48H6400 digitálisan nem jönnek be a csatornák: Azt írja ki, hogy "Kódolt jel, helyezzen be CI vagy CI+ kártyát" Ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A szolgáltatómat felhívtam telefonon és közölték, hogy tudnak ilyen kártyát adni de havi 700FT-ba kerül! O.o

Igen először csak néztem, utána megnéztem az interneten ott 10 900FT-ért találtam Codax márkájú CI+ kártyát. Ha az interneten rendelem meg ezt a kártyát és ezt rakom be, képes lesz a TV digitális adás vételére? Semmi kedvem havi 700 forintért "bérelni" azt a vacak kártyát! Előre mondom van előfizetésünk!!!!! (Bővített programcsomag 48 csatorna analóg + Digitális D-Bővített programcsomag 63 csatorna)



2015. jan. 15. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Előszőr is: ? Analóg meg digitális? És fizetsz az analóg adásért 2014-ben? A kártya pedig Conax.

Másodszor: ha van előfizetés, van hozzá egy kártya is, ezt pedig bele tudod tenni a tévébe. Második tv esetében kell mégegy kártya, de nem akármilyen. Csak a szolgáltatótól származó kártya a jó, csak azon vannak meg a kódolt adások nyitásához szükséges kulcsok.

Harmadszor: leírhattad volna a szolgáltató nevét, hogy a válaszadók ne a sötétben tapogatózzanak.

2015. jan. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ennél vagyunk: Kapos-Net Kft.

Ez a csomagunk: || [link] || + || [link] ||


Részben igazad van, mert a szülők tv-je is kártyás és adták hozzá, viszont azt mondták a többi kártyáért már fizetni kell. Én ezt szeretném elkerülni, mert ahogy már írtam is havi 700 Ft. Egybe kifizetném és nem lenne havidíj. (bocs tényleg elírtam, Conax akart lenni.)


Én úgy tudom, hogy analóg + digitális adások vannak, mert a TV-n is úgy van beállítva. A digitálishoz kéne a kártya, mert most jelenleg kártya nélkül csak az analóg jön be és így nézzük a tv-t, viszont nem valami szép. Külön sávon fut nálunk az analóg és a digi.


Itt van néhány kép: [link]

[link]

2015. jan. 17. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!