Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a jó a barátok köztben?

Mi a jó a barátok köztben?

Figyelt kérdés

Miért nézik annyian ezt a sorozatot? Szerintem nagyon "sivár", semmi eredetiség nincs benne (már eleve nem lehet egy sorozatnak több ezer része úgy, hogy ne legyen a nagy része tömeggyártott, sablonos), erőltetett, a színészek gyengén játsszák a szerepüket, semmi izgalmas nincs benne.

A tévében mondtak valami ilyet hogy nincs olyan ember, aki nem nézi vagy ne ismerné belőle xy-t hát kikérem magamnak. Nekem már az is sok, amit ajánlóban/előzetesben mutatnak belőle.

Szóval akik nézik, mit szeretnek benne? Vagy csak egyszer elkezdték és megszokásból nézik?



2015. jan. 17. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sokáig megszokásból néztem, de tenyleg unalmas. Ha elindult egy történet szál, mar az elején tudtam hogy mi fog kisülni belőle. Semmi váratlan fordulat nincs benne. Egészen addig néztem míg egy masik csatornán érdekesebbet találtam ugyanezen az időpontot. Es most nagyon jo, hogy nem tudom kivel mi van, szoktam en is látni az előzetest es egyaltalan nem érdekel mar. Lehet hülyeség, de igy van.
2015. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megmondom neked miért jó!Mert nem szerepelnek benne négerek!Kapcsold végig az tv-n az összes csatornát, nincs olyan külföldi film amiben fél percen belűl ne jelenjen meg egy néger!
2015. jan. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most le leszek pontozva, de akkor meg minek írsz ki kérdést? Hihetetlen, hogy képes vagy emiatt kérdést kiírni... Fáj neked, hogy valaki szereti? Vagy nézi? Nem értem az ilyen embereket. Irigyellek a problémáid miatt.
2015. jan. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!