Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért utálják olyan sokan...

Miért utálják olyan sokan Violettát?

Figyelt kérdés
Én nem ismerem, egy részét se láttam, nem is akarom látni, de facebook is tele van a violetta ellenes oldalakkal.. Ilyet még egy disney show-val se tapasztaltam.. Valaki el tudná mondani mi ennek a nagy utálatnak az oka?? Legalább 6 oldalt láttam ami ellene van, szóval biztos van rá ok, de mi az? Válaszokért előre is köszi. =))

2015. jan. 18. 20:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Tudod vannak sokan, akik már csak hobbiból, unatkozásból utálkoznak. Én nem utálom, de nem is nézem semmibe. Tipikusan az a műsor amivel már fiatalkorba el akarják kezdeni a gyerekek/tinédzserek beintegrálását ebbe a képmutató felborult értékrendű világba. Ez a Violetta meg egy ilyen különösebb tehetséggel nem rendelkező futószalagon legördült teen idol.
2015. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Mert hülyék és nincs jobb dolguk

Irigylem a problimáikat

2015. jan. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 violetta 2002 ***** válasza:
90%
Unatkoznak és irigykednek.
2015. jan. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%

Irigykednek...


Ha nekem mondjuk van sok pénzem, vagy híres vagyok, de van bennem valami utálatos dolog, akkor egyből be tudom vágni hogy "azért utálkoztok mert irigyek vagytok rám".

Ugye milyen gyenge érv?

2015. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

A húgom is szokta nézni.

Én nem utálom, nem is szeretem, és nem is érdekel az a sorozat. Aki szereti az nézze. Valószínűleg még mindig jobb hogy ezt nézik a gyerekek, és nem az Éjjel-Nappal Budapestet.

2015. jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az irigykedést nem a pénzre és a hírnévre értjük. De persze ezt senki nem képes felfogni, amíg nem látták a sorozatot.
2015. febr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
35%
Én magátol martina stoesseltöl undorodom.lett ez a violetta sorozat ésegy eddig nem is ismert csaj világhírű sztár lett...én már attól a szörnyű műdfogsoros vigyorától frászt kapok...
2015. febr. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%

A Violetta egy tipikus sorozat. Violetta egyszer összejön valakivel, majd megbántja, ezután hazudik stb. Szóval aki nèzi, az ideges a rèsz vègèig, mert nem tudja, hogy Violetta meg mondja-e Leonnak az igazat vagy valami mast. Plussz a zene. Hát ki ne szeretnè a musicalokat? :-D

Szòval egyszerű a titka. Ès szerintem elèg jòl bevàlt nekik, mert èn nekem bejött :-P

2015. márc. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
mert egy olyan személyiség aki ugráltat két srácot, ripacs, és nem példa a nézőknek.
2015. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mert
2015. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!