Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért utálják sokan a Való...

Miért utálják sokan a Való Világot?

Figyelt kérdés

2014. febr. 11. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Mert egy színvonaltalan, undorító műsor.
2014. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Elsőnek ajánlom szeretettel:


[link]

2014. febr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
100%
azért mert ismeretlen senkikből ismert senkiket állítanak elő futószalagon. De ez a helyzet a legtöbb tehetségkutató műsorral is. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek!
2014. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Miért?? Elég sok ember tudja tanúsítani, egyszerűen megkérnek hogy szerepelj ott és adnak egy történetet. Aztán a sok droid ezt osztogatja meg facebookon hogy az a lány hány pasival meg mi mindent művelt (most komolyan, ez kit tud szórakoztatni?). Stb... Ha nem tudod miért utálják az emberek, ezt a hulladék, műsornak nem nevezhető manipuláló, jövő droid nemzedékét kinevelő szzrt akkor értelmetlen választ is adni igazából..
2014. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Szívet melengetően hitvány egy kotvány műsor és az is volt.

Itt csak butulni és lesüllyedni lehet.Szerencsére nincs ilyen csatornánk!!!

2014. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

5-ös válaszolónak nagyon ajánlon a 2-es álltal linkelt cikket különösen a "Na de ki az az Alekosz?" alcím alatti szöveg utolsó bekezdését mivel ő maga az élő bizonyíték a cikk igazolására.

De bárkinek ajánlom mert nagyon érdekes különösen azoknak akik érdeklődnek a pszichológia iránt.


Nade vissza az erdeti kérdéshez. Én igazábol nem is a szereplőket utálom hanem az egész mögött rejtőző gondolatot. Miközben nézem, hallom, olvasom hogy ezek miket művelnek azért imátkozom hogy ez az egész csak egy megjátszott dolog legyen mert ha nem az akkor avilágunk tényeg azon a szinten van és én egyenesen rettegek ettől a gondolattól.A másik fel az, ahogy a cikk is leirta nézettségi rekordot dönt akkor az az első gondolatom: "te jó ég tényleg ennyi IQ light ember van Magyarországon akikinek ez tetszik" és ennek következtében szinte már megszállottan keresem az ilyen cikkeket és a hater kommenteket hogy magyarázatot találjak arra hogy miért is döntött nézettségi rekordot egy ilyen kritikán aluli szemét, egyszóval önmagamat akarom megnyuktatni.

De már megint kezdek eltérni a tárgytól :)

Röviden összefoglalva: csalódok az emberiségben és félek attó hogy a világunk nagy átlagban ténylen ilyen buta, én viszont nem akarok egy ilyen világban élni.


A cikkről még annyit hogy ugyanez nagyvonalakban igaz az egyre divatossabb Facebook haterekre is: én ellenállok a társadalmi konvencióknak és nem csinálok Facebook profilt s ezzel felülemelkedek a társadalmon.

Sőt a nány rész igaz lehet a kedves Gyakori felhaszálók esetében. Itt godolok a sok újonan született nyeltantanárokra akik előszeretettel illetnek valkit lekezelő jelzőkkel csak mert kitudja miért elírt egy szót.


U.I. nyelvtan tanárok csak a fent említettek ádgondolásával kritizálják az esetleges nyelvtani hibáimat.


Köszönöm a figyelmet! :)

2014. febr. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Mert ha bevallod, hogy tetszik, akkor lenéznek, hogy miket nézel. Ezért azt hazudják, hogy utálják.
2014. febr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
51%

Hogy mennyien utálják azt nem tudom.


De hogy Én gusztustalannak tartom, az biztos, és utálom is.

Persze Én egy ember vagyok a sok közül, így ellene tenni nem lehet.Akik ezt kitalálták azt büntetném meg elsőként, azután azokat is akik ilyesmire vállalkoznak.


Ez hozzá járul ahhoz, hogy a világban még nagyobb legyen az erkölcstelenség, és a fiataloknak legyen mit eltanulni. aztán meg csodálkoznak, hogy mennyi bűnt elkövetnek az emberek,


az üzletembereknek meg mindegy milyen áron gazdagodnak meg, csak legyen pénzük,

az már egy más kérdés, hogy a társadalom hanyatlásához vezet.

Nem csak az erkölcs, a jó modor, és a szeretet veszett ki ezekből az emberekből, hanem a lelkiismeret is.

s ilyenek irányítják a világot.

Persze az emberek igényt tartanak erre, Tisztelet a kivételnek.


ezért Én nem hogy nem nézem, de még az erről való reklám, vagy hír sem érdekel.

Penu Dunham

2014. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
0%

Ja és ezek az emberek eladták a lelküket az ördögnek, úgy hogy ha netán templomba mennének, vagy imádkoznának, rossz hírem van:


Isten oda se fog figyelni rájuk.

2014. febr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ehhez mit szóltok? [link]
2014. febr. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!