Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » VV7 szimpátia szavazás?

Hosszúhajú kérdése:

VV7 szimpátia szavazás?

Figyelt kérdés

Igen, én nézem. Évekig tanultam pszichológiát, és szerintem ez egy érdekes pszichológiai kísérlet arra, hogy hogyan lehet konfliktusokat kezelni, vagy generálni 0-24 órás együttéléssel, és kitűnően ki lehet elemezni a személyiségtípusokat.

Engem az is érdekelne, mi az a tulajdonság, ami szerethetővé teszi nektek a játékost. Írjatok egy nevet és egy tulajdonságot.

Kezdem én: Robin - érzékeny úriember.

( szeretném, ha nem jönnének ilyen megjegyzések, hogy jaj, de hülyeség... - ezt jegyezzétek meg magatokban, én úgy veszem, mintha leírtátok volna. Engem komolyan érdekel, hogy a mai világban milyen karakter az, aki a leginkább szimpátiát tud kelteni másokban. )



#VV7 szimpátia #pszichológiai kísérlet
2015. jan. 11. 14:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
Én is nézem, de nem drukkolok egyiknek sem. Szerintem is egy kiválóan összeválogatott csapat, a fentiekben leírtad mért, de mindegyik defektes, és jót mulatok ezen. És nekem nem szimpatikus egyik sem, senkivel nem tudok azonosulni, inkább mindig azt várom, hogy most kit golyóznak ki :) pl: amikor Zsuzsa először volt párbajozni, akkor nem azért szavaztam rá, mert megsajnáltam, hogy kiközösítették, hanem azért, mert tudtam, hogy egy kígyó, és csinálni fogja a fesztivált. Meg is tette.
2015. jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, pláne, hogy értelmes volt! valóban érdekes volt az a párbaj, de azért azt ne felejtsd el, hogy végül pusztán a kíváncsiságból eredő visszaszavazás miatt fogja olyan ember megnyerni a játékot, akit utálsz. Aztán meg fogod a fejed, hogy basszus miért pont ő? Mert így végül azt segíted nyereményhez, akit pont nem akarsz. :(
2015. jan. 12. 16:18
 3/92 anonim ***** válasza:

Robint inkább sunyinak és taktikusnak nevezném, tudja, hogy simán elslisszolhat a döntőig, ha nem mutatja meg a botrányos oldalát, minden szériában volt ilyen


Zsuzsa hazug, de buta is, mert már a saját hazugságait sem tudja követni

Laci egy gyáva, megbúvó kutya


Én Edinának és Daninak szurkolok, de persze tudom, hogy ők sem tökéletesek, de várom Laci kiesését, hogy Edina visszatérjen.


Kedves kérdező, ha azok maradnak benn, akiket utálnak, akkor egy Zsuzsa-Edina párbaj hogy alakulna? Mert mindkettőnek van bőven pártolója és utálója is.

2015. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
Szerintem Zsuzsa most ki fog esni, tuti. Erre jó volt, hogy plusz 8 hétig fesztiválozzon, de elég is volt ennyi belőle :D Azt figyeltem meg, hogy lassan beszél, minden szavát megválogatja, próbál megfontolt lenni, de már nincs benne több kraft, tuti nem nyeri meg. És ha megnyeri? Szerintem annyira antipatikus jellem, hogy nem lesz sikeres. Látod az első szériát is a Szabolcs nyerte meg, mégis a Majkából lett a műsorvezető, és mai napig nyomul, és ez nem egyedi. A Robin nekem sem szimpatikus, ránézek, és... olyan furák a szemei.. Megbújik a végéig is szerintem. Első voltam.
2015. jan. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 A kérdező kommentje:

Úr isten ha belegondolok, mekkora bulit rendeznének bent, ha kiesne Zsuzsa - szinte megsajnálom. - pedig nem a kedvencem.

3. ezt a kíváncsiságból való visszaszavazást úgy kell érteni, ahogy az első kommentes is értette. Zsuzsára szavazott az első párbajban, pedig nem bírja, de kíváncsi volt a többiek fejére, ha ő megy vissza. És erre mondtam, hogy ha megint ilyen okokkal szavazzák vissza most is, csak azért hogy lássák hogy reagálnak a többiek, akkor Zsuzsát nagyban támogatják a nyerés útján, pedig nem is bírják.

2015. jan. 12. 20:46
 6/92 anonim ***** válasza:
Értem mit mondasz, én vagyok az első, meg a 3. válaszoló is :) meg most már a negyedik is :D De szerintem még egy esélyt nem kap, a sz@rkavarásai miatt. Szerinted kit fog kihívni? Annak fényében, hogy azt mondta, hogy olyat kell kihívnia, aki ellen visszamegy?
2015. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 A kérdező kommentje:
nem biztos hogy be meri vállalni az Edinát. A Renit se merte múltkor. Danit eleve nem merné, a Fannit pont ezért nem zárom ki. Még az is eszembe jut, lehet hogy generál valami feszkót a Fannival, hogy az általa könnyebbnek vélt játékost vihesse.
2015. jan. 12. 22:16
 8/92 A kérdező kommentje:
szerinted?
2015. jan. 12. 22:25
 9/92 anonim ***** válasza:

Én is így gondolom, ha Edinát viszi, szerintem kinn marad Zsuzsa, mert a kiscsajnak nagyobb a szavazóbázisa, nem mintha érdekes lenne, szerintem Fanni ellen van esélye talán,a mocskos szája miatt, de nem valószínű, mert a nézők kíváncsiak a sexre, meg az otrombaságra. Én néha nem győzök pillázni. :D


Na most meg ismét Aurélión vagyok kiakadva, olyan ostoba, és sz@r műsorvezető, azt hittem a mai adásban elröhögi magát :D

2015. jan. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 A kérdező kommentje:

viszont ha abból indulok ki, hogy a múltkori nézői szavazás kérdése az volt, hogy ki legyen a kiválasztott, akkor ott Edina és Zsuzsa is egyformán 34 százalék voltak, Fanni meg csak 20. Ebből úgy gondolom a nézők, Edinát jobban kiküldenék. Abból meg az következik, hogy Fanni a nehezebb ellenfél, hisz a nézők kevesebben választották volna ki. De ez csak ugye egy telefonos felmérés...

Fanni alapegyénisége egyébként szerethető lenne, de az az iszonyú sok trágárság rontja megítélését - nagyon kár.

2015. jan. 13. 00:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!